کسب و کار

این خودروی پرنده ای است که آیندگان سوار خواهند شد!، عکس

Alef Aeronautics، شرکت خودروسازی و هوانوردی مستقر در ایالات متحده، می گوید: خودروی پرنده مدل A آنها برد رانندگی در حدود 320 کیلومتر و برد پروازی بیش از 160 کیلومتر خواهد داشت.

1 مهر 1402

صفر تا 100 بازگشایی سامانه یکپارچه فروش خودرو

خبرنگاران- سامانه یکپارچه فروش خودرو برای دومین بار در شهریور سال جاری بازگشایی می گردد. این سری آن دسته از متقاضیانی که با معین تکلیف مراحل اول و دوم موعد تحویل محصولشان به 1403 موکول شده، امکان مراجعه به سایت سامانه یکپارچه فروش خودرو را دارند و همچنان...

19 شهریور 1402

خرید خانه در باغ فیض چقدر آب می خورد؟ ، خانه 10 سال ساخت متری 97 میلیون

خرید یک واحد آپارتمان در باغ فیض به بودجه حداقلی 5.5 میلیارد تومانی نیازمند است و اگر قصد خرید خانه در این محدوده را دارید در این گزارش اطلاعات کلی به دست خواهید آورد.

17 شهریور 1402

آخرین خبر از افزایش دستمزد کارگران ؛ در دستور کار است؟ ، هشدار در خصوص کاهش نیروی کار

نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: درخواست بازنگری در دستمزد کارگران مجددا از سوی نمایندگان کارگری مطرح و قرار شد در جلسه آینده شورای عالی کار که طبق قانون باید اواخر شهریور برگزار گردد، شرایط معیشت کارگران به عنوان دستور کار اول شورا مورد آنالیز...

5 شهریور 1402

سهمی که طارمی در انتقال به میلان خواهد گرفت

نشریه اوجوگو پرتغال اطلاع داد تماس ها از سوی باشگاه میلان برای جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی با باشگاه پورتو در چند ساعت گذشته زیاد شده است.

4 شهریور 1402

داستان یک شهر، یک پدر

کتاب یک شهر، یک پدر محمود مرادی گُمش تپه، داستان زندگی مردی جوان در یکی از شهرهای کوچک و ساحلی شمال کشور است که ماجراهای زندگی اش به نوعی با اتفاق های زندگی تعدادی از ساکنان آن شهر پیوند خورده است.

22 مرداد 1402

مشروطه زمینه ساز شکل گیری نهادهای حقوقی بود، مشروطه خواهان به قانون استقلال بخشیدند

سرویس تاریخ و سیاست خبرنگاران: دکتر فردین مرادخانی، استاد دانشگاه بوعلی سینا در نشست حقوقی مشروطه که در کاخ گلستان برگزار گشت، به بیان سخنرانی خود با عنوان مشروطه و تکوین دانش پرداخت: بحث من ادامه دو کتابی است که پیش از این درباره مشروطه نوشته ام. من...

21 مرداد 1402

نحوه تازه محاسبه سنوات و حقوق بازنشستگی ؛ مهمترین تصمیمات مجلس ، سن بازنشستگی تغییر کرد؟

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه به تشریح مصوبات این کمیسیون درباره محاسبه سنوات و حقوق بازنشستگی پرداخت.

16 مرداد 1402

گران ترین جایزه ادبی استرالیا به وقت چای رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، چاندران، وکیل اهل تامیل و ساکن سیدنی، جایزه معتبر 60000 دلاری فرانکلین- گران ترین جایزه ادبی استرالیا- را دریافت کرد. داوران، دیالوگ ها و کنش های شخصیت های سومین رمان چاندران را که در مرکز مراقبت از سالمندانی در غرب...

7 مرداد 1402

روبات ها در چه مشاغلی جایگزین انسان می شوند؟ ، آمار ترسناک استفاده دانش آموزان از هوش مصنوعی

در پی تقویت هوش مصنوعی (AI)، توجه به تأثیری که چنین نوآوری می تواند بر بازار کار داشته باشد، معطوف شده است.

4 مرداد 1402

دستگیری یک زن به خاطر لیونل مسی

مقامات آرژانتینی طی چند روز گذشته 250 پیراهن تقلبی اینترمیامی با نام مسی را توقیف کردند و ادعا شده که این پیراهن ها برای اهداف تجاری به این کشور آورده شده است. به گفته منابع گمرک آرژانتین در روز آدینه، ماموران فرودگاه خورخه نیوبری در بوئنوس آیرس 250 پیراهن...

31 تیر 1402

به این علت عجیب و باورنکردنی، ماشین زرد رنگ خریداری کنید!

اگر در حال خرید خودرو با ارزش فروش مجدد هستید، رنگ روشن ممکن است راه حلی باشد. بر اساس بعضی اعداد و ارقام به وسیله iSeeCars، خودرو های دست دوم سه ساله در صورتی که زرد رنگ باشند، کمترین استهلاک را دارند.

26 تیر 1402

فرش خودرنگ سنگسری و سفال خاکستری شاهرود از میراث فرهنگی و صنایع دستی مغفول سمنان هستند

خبرگزاری مهر/ براساس اخبار واصله، فرش خودرنگ سنگسری و سفال خاکستری شاهرود از میراث فرهنگی و صنایع دستی مغفول سمنان هستند.

22 تیر 1402

مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تمدید شد

مهلت ثبت نام ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان میان پایه که پیش از این تا تاریخ 26 خرداد بود، تا 4 تیر تمدید شد.

31 خرداد 1402

دیابلو 4 به صدرنشینی زلدا انتها داد؛ لیست فروش بازی های هفته

طبق جدیدترین آمار منتشر شده، بازی دیابلو 4 پیروز شده تا در هفته اول انتشار خود در صدر جدول فروش هفتگی بازی در بریتانیا قرار گرفته و به صدرنشینی چهار هفته ای The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom خاتمه دهد.

26 خرداد 1402

اجاره کاتالیست برای معاینه فنی

دست کم 7سال از آغاز معضل کاتالیست های اجاره ای در تهران می گذرد اما هنوز بازار سودجویی در این زمینه مشتریان خود را دارد و کسی برای مقابله با این معضل آستین بالا نمی زند.

24 خرداد 1402

قیمت گوشت مرغ کاهش می یابد

مشاور اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با اعلام اینکه برای خردادماه 120 میلیون قطعه جوجه ریزی اجرا شده که بیش از احتیاج کشور است، گفت: این اقدام ترمز افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار خواهد بود و با اقدامات دولت، بخش خصوصی و تشدید نظارت ها، قیمت این محصول کاهش...

17 خرداد 1402

انواع چای و زمان ایده آل برای دم کشیدن چای

تقریبا 5000 سال است که انسان چای را می شناسد. چای برای اولین بار در چین کشف شد و از آن به بعد پای ثابت رژیم غذایی انسان در تمام جهان شد. این نوشیدنی مطبوع یکی از پُرمصرف ترین نوشیدنی ها روی کره زمین است.

2 خرداد 1402

عکس ، سوپراسپرت هوندا وارد میدان می گردد؟

سال 2009 بود که آخرین مدل هوندا s2000 عرضه شد؛ زمانی که هوندا پنجاهمین سالگرد فراوری خود را جشن گرفت.

1 خرداد 1402

سقف فروش برای معافیت ارائه اظهارنامه مالیاتی اعلام شد

دستورالعمل تبصره ماده 100، برای محاسبه مالیات عملکرد سال 1401 بعضی از مشاغل از سوی سازمان امور مالیاتی کشور، ابلاغ شد.

29 اردیبهشت 1402
تعداد: (171)