بهداشت دهان و دندان

3 دلیل برای این که هرگز از خلال دندان استفاده نکنید

بهتر است همیشه یک نخ دندان به همراه داشته باشید تا زمانی که بیرون خانه غذا می خورید؛ مجبور به استفاده از خلال دندان نشوید.

20 اردیبهشت 1401

7 روش درمان سریع دندان درد منزل

منبع دندان درد می تواند متغیر باشد مثلا ممکن است مربوط یک دندان شکسته، عفونت و یا مسائل سینوسی باشد.

12 آبان 1400

خطرات سوراخ کردن بینی، لب و زبان

امروزه تقریباً در تمام کشورها، پیرسینگ در نقاط مختلف بدن انجام می گردد. بسیاری از کسانی که پیرسینگ انجام می دهند، فقط در پی پیروی از مد و زیبایی هستند. این افراد غافل از عوارض خطرناک و گاه غیرقابل جبران آن با مراجعه به مراکز غیربهداشتی و در آرایشگاه...

16 مهر 1400

رفع کردن بوی بد دهان با رژیم غذایی

تبیان/بوی بدی که ناشی از مصرف بعضی مواد غذایی را می توان با مصرف بعضی مواد غذایی دیگر رفع کرد. با ما باشید تا در مورد عوامل بروز این مشکل و روش های مقابله با آن بیشتر صحبت کنیم.

21 مرداد 1400

دوشنبه های استارت آپی در حوزه فرآورده های دارویی 2 برگزار می شود

رویداد آنلاین دوشنبه های استارت آپی با هدف جذب سرمایه در حوزه فرآورده های دارویی 2، سیزدهم اردیبهشت ماه به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

17 خرداد 1400

روش های خانگی برای براق شدن مو

داشتن عادت های مناسب مراقبت از مو و محافظت از مو در برابر آسیب ها، داشتن موهای سالم و زیبا را ممکن می نماید. هنگامی که موهای خود را به آرامی مدیریت می کنید، آنها را با نرم کننده های طبیعی تغذیه می کنید و از استفاده از ابزارهای حالت دهنده گرما خودداری می...

11 آذر 1399

حقایقی جالب که باعث شگفتی شما می شوند!

خبرنگاران: هر روز ما شاهد ماجرا ها و اخبار های عجیب و جالب از سراسر جهان هستیم که باورشان بسیار مشکل جلوه می کند. همچنین گاهی در اطراف ما اتفاقاتی رخ می دهند که هیچکس انتظارشان را ندارد. این گونه رویداد ها و حقایق تنها مختص به دوره ما نیستند و از گذشته نیز...

4 شهریور 1399

اعلام زمان برگزاری کنکور سراسری ، آیا آزمون های ارشد و دکتری 99 لغو می شوند؟

برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.

7 تیر 1399

چرا بعضی نمایندگان کرونای خود را رسانه ای نکردند؟

کرونا، ویروسی است که برایش وزیر، نماینده مجلس، عضو شورای شهر، پزشک، پرستار، فعال سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا و خلاصه فقیر و ثروتمند تفاوتی ندارد و ممکن است هر فردی را مبتلا کند کما اینکه بعد از ورود به ایران هم افراد زیادی از جمله نمایندگان مبتلا شدند.

21 اردیبهشت 1399

12 مزیت فوق العاده ترک نوشیدنی های گازدار

دهه هاست که نوشیدنی های گازدار (هر نوع نوشیدنی شامل آب گازدار، شیرین کننده و اسانس) را در هر مکانی پیدا می کنید، در جشن ها، رستوران ها و در بسیاری از منازل. متأسفانه نوشیدنی های گازدار بیش از آن چیزی که تصور می کنید برای سلامتی تان ضرر دارند و بسیار اعتیادآور...

9 فروردین 1399

بیش از 3000 نفر تا کنون در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی گروه پزشکی ثبت نام کرده اند

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: بیش از 3000 نفر تا کنون در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی گروه علوم پزشکی ثبت نام کرده اند.

8 فروردین 1399

درمانگاه های دندانپزشکی لرستان ملزم به نصب دستگاه آمالگام سپراتور است

خبرنگاران/لرستان رئیس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: درمانگاه های دندانپزشکی استان ملزم به نصب دستگاه آمالگام سپراتور است.

23 اسفند 1398