برای خودتان چال گونه ایجاد کنید

به گزارش وبلاگ کلشی ها، چال گونه فرورفتگی کوچکی در قسمت گوشتی گونه است. این چال نتیجه یک تغییر شکل جزئی عضلانی است که باعث می گردد پوست گونه در حین حرکت محکم کشیده گردد و شکاف های خارجی ایجاد کند. این ویژگی معمولاً یک ویژگی ارثی ژنتیکی است.

برای خودتان چال گونه ایجاد کنید

ایجاد چال گونه در خانه می تواند یک کار هیجان انگیز باشد که باعث زیبایی شما می گردد. افرادی که بدون چال گونه طبیعی متولد می شوند، می توانند با پیروزیت به وسیله روش های مختلف از ساده (آرایش) تا شدید (جراحی) این چال زیبا را برای خود ایجاد نمایند. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

ایجاد چال گونه در خانه

  • برای ایجاد چال گونه در خانه لب هایتان را جمع کنید و گونه هایتان را بمکید. برای آغاز تمرین ماهیچه های گونه تان را در وضعیتی قرار دهید که انگار یک لیمو یا یک چیز فوق العاده ترش خورده اید.

لب های شما باید کمی چروک یا پف نموده و گونه های شما تا حدی به داخل مکیده شوند. دندان های شما نباید به هم فشار داده شوند، زیرا این کار می تواند مانع از مکیدن گونه های شما گردد؛ اما لب های شما احتیاج به بسته شدن دارند.

توجه: این روش یک درمان عامیانه است. به عبارت دیگر، هیچ نوع شواهد علمی آن را تایید نمی نماید، بلکه با شواهد مبهم، غیرقابل تایید و حکایتی پشتیبانی می گردد؛ بنابراین، تضمینی برای کارکردن نیست.

گونه های شما باید به طور طبیعی به سمت داخل فرورفته و عمیق ترین قسمت فرورفتگی بین دندان های بالا و پایین، تقریباً در نیمه راه بین جلو و عقب دهان قرار گیرد.

اگر به سختی می توانید حالت صورت مناسب را تصور کنید، چیزی ترش بخورید یا بنوشید - واکنش طبیعی شما به ترشی همان چیزی است که این تمرین تقلید می نماید.

  • بعلاوه برای ایجاد چال گونه در خانه تورفتگی ها را فشار داده و نگه دارید. نواحی روی گونه های خود را که عمیق ترین فرورفتگی ها هستند، پیدا کنید.

با استفاده از هر دو انگشت اشاره این نقطه را به آرامی روی هر دو گونه نگه دارید. هنگام آماده شدن برای حرکت دادن دهان، انگشتان خود را محکم روی این نقاط ثابت نگه دارید.

اگر راحت تر هستید، می توانید این نقاط را با انگشت شست یا انتهای گرد مداد نگه دارید.

  • برای ایجاد چال گونه در خانه لبخند بزنید و در صورت لزوم انگشتان خود را تغییر دهید. به تدریج حالت خود را به صورت پوزخندی گسترده کاهش دهید و انگشتان خود را روی همان نقاط صورت خود ثابت نگه دارید.

لبخند شما باید گشاد و دهان باز باشد، زیرا معمولاً زمانی که فردی لبخند نسبتاً گشاد دارد، چال طبیعی ظاهر می گردد. اکنون انگشتان شما باید در نزدیکی گوشه های لبخند قرار گیرند، جایی که در صورت داشتن فرورفتگی، به طور طبیعی ایجاد می گردد.

ظاهر خود را در آینه آنالیز کنید. اگر محل نوک انگشتان شما کمی دور به نظر می رسد، ممکن است لازم باشد کمی نوک انگشتان خود را روی گونه های خود به محل مناسب بکشید.

ناحیه گودی موردنظر خود را با نوک انگشتان خود یا با انتهای گرد مداد محکم فشار دهید. برای فرورفتگی های موقت فوراً رها کنید. در صورت تمایل عکس بگیرید. توجه داشته باشید که به محض اینکه دهان خود را شل کنید، این گودی ها ناپدید می شوند.

  • برای ایجاد چال گونه در خانه فشاردادن را برای 30 دقیقه یا بیشتر ادامه دهید. برای اینکه گونه های خود را طوری آموزش دهید که چال گونه ماندگارتری ایجاد نمایند، باید حداقل 30 دقیقه این فرورفتگی ها را محکم نگه دارید. نقطه جذابیت چهره زنان در فکر مردان کدام است؟ را نیز مطالعه کنید. هر چه بیشتر بتوانید علائم گودی خود را در جای خود نگه دارید، شانس بیشتری برای ماندگاری آن ها خواهید داشت.

درگذشته، در واقع ابزارهای مکانیکی وجود داشت که با اعمال فشار مداوم به این نقاط روی صورت شما، گودی ایجاد می کردند. کارکرد این دستگاه ها هرگز از نظر علمی ثابت نشد؛ اما بعضی از آن ها عملی می شدند. این تمرین گودی از عملکرد چنین ماشینی تقلید می نماید.

  • روزانه تکرار کنید. تمرینات 30 دقیقه ای گودی را به صورت روزانه به مدت چند هفته ادامه دهید. اگر یک ماه بگذرد و هنوز گودی ماندگاری ایجاد ننموده باشید، ممکن است بخواهید ادامه دهید. ازآنجایی که این تکنیک به وسیله شواهد علمی پشتیبانی نمی گردد، اگر در نهایت پیروز نشدید، ممکن است به سادگی برای شما کارساز نباشد.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید مطلب ماسک دارچین یک ترکیب فوق العاده برای جوش + ویدیو را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "برای خودتان چال گونه ایجاد کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای خودتان چال گونه ایجاد کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید