صحرایی گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش پرورش

به گزارش وبلاگ کلشی ها، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از احتمال معرفی صحرایی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اطلاع داد.

صحرایی گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش پرورش

به گزارش تسنیم، حبیب الله دهمرده عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: طبق گفته های معاونین وزارت آموزش و پرورش، دولت و رئیس جمهور قصد دارند که آقای صحرایی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش به مجلس معرفی کند.

وی اضافه نمود: بعلاوه طبق شنیده ها از همان ابتدا که آقای صحرایی به عنوان سرپرست انتخاب شدند قرار بود که این فرد به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی معرفی گردد و از وی برای این پست در همان زمان برنامه گرفته شد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: مجلس در پی فردی است که بتواند وزارت مهم آموزش وپرورش را به خوبی اداره کند که انشاالله با معرفی آقای صحرایی به عنوان وزیر آموزش و پرورش امیدوار هستیم این فرد بتواند این وزارتخانه مهم را اداره کند.

در پی استعفای یوسف نوری از وزارت آموزش وپرورش، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با پذیرش این استعفا، رضا مراد صحرایی رئیس دانشگاه فرهنگیان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش انتخاب کرد.

صحرایی متولد 1355 و دکتری زبان شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی و استاد تمام این دانشگاه است که از اردیبهشت سال گذشته به عنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان انتخاب شد.

منبع: فرارو

به "صحرایی گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش پرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحرایی گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش پرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید