جزئیات تعدیل سهمیه سوخت جانبازان

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از تعدیل سهمیه سوخت جانبازان تا سقف روزانه 200 هزار لیتر طبق مصوبه کارگروه ماده 8 تصویب نامه هیئت وزیران اطلاع داد.

جزئیات تعدیل سهمیه سوخت جانبازان

به گزارش وبلاگ کلشی ها به نقل از ایسنا، کرامت ویس کرمی در این باره گفت: طبق مصوبه این کارگروه، همه جانبازان عزیزی که اطلاعات آنها توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به دست ما رسیده است، شامل تعدیل سهمیه سوخت به وسیله اعتباری در کارت های بانکی خواهند شد.

وی اضافه کرد: روز گذشته اطلاعات بیش از 43 هزار نفر از ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ارسال شد که با توجه به آمادگی زیرساخت های سامانه هوشمند سوخت، این تغییرات از امروز، سه شنبه (دوم اردیبهشت ماه) در سامانه اعمال و هم اکنون همه سهمیه سوخت ترمیمی به وسیله اعتباری در کارت های بانکی این افراد اعمال شده و این عزیزان می توانند در صندلی های عرضه سوخت به وسیله کارت های بانکی نسبت به خرید سوخت اقدام نمایند.

طبق اعلام وزارت نفت، ویس کرمی تاکید نمود: سقف لحاظ شده برای تعدیل سهمیه سوخت جانبازان روزانه 200 هزار لیتر خواهد بود و افزون بر آن امکان دارد طبق فهرست های دریافتی از بنیاد شهید و امور ایثارگران به تعداد این افراد باز هم اضافه کرده گردد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران تأکید کرد: این تعدیل سهمیه در شرایطی صورت گرفته است که دیگر همچون گذشته نیازی به تعویض پلاک خودرو و تغییر آن به پلاک معلولان و جانبازان نیست.

به گزارش شانا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران پیش از این در اطلاعیه شماره 11 طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور، سهمیه سوخت خودروهای سواری دارای پلاک معلولان و جانبازان را 40 لیتر افزایش داده بود.

  • سهمیه بنزین اردیبهشت واریز شد | افزایش سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت های هوشمند
منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات تعدیل سهمیه سوخت جانبازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تعدیل سهمیه سوخت جانبازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید