انتقاد سرمربی تیم ملی از گرانی های آزاردهنده

به گزارش وبلاگ کلشی ها، برای وحید شمسایی، 1401 سالی پر فراز و نشیب بود اما در عین حال وقتی از او می پرسیم که اتفاقی خاص در این سال برایش اتفاق افتاده است، فورا می گوید: هیچ اتفاق خاطره انگیزی را تجربه نکردم! او در قامت سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، وظیفه اجتماعی خود می داند که در تبادل نظر با رسانه ها به مسائل مردم اشاره کند. به همین علت است که انتظار خود از مسئولان را در یک جمله خلاصه می نماید: حق این مردم نیست که گرانی ها آزارشان دهد.

انتقاد سرمربی تیم ملی از گرانی های آزاردهنده

وحید شمسایی در گفتگویی در مورد سالی که گذشت گفت: باید بگویم سال 1401 دو بخش داشت. بخش اول آن به زندگی ورزشی من و مسئولیتم در تیم ملی فوتسال بر می گردد که خوشبختانه توانستم باقیات الصالحاتی از خود بگذارم و با دعوت از بازیکنان جوان به تیم ملی کاری کنم که آنها دیده شوند. این را برای خودم موفقیت می دانم اما بخش دیگر به مسایل مردم کشور بویژه موضوعات مالی بر می گردد. در این سال آدم هایی را از نزدیک دیدم که ضربه خوردند و تحت فشارهای شدیدی قرار گرفتند. هر چه فکر می کنم می بینم اتفاق خاطره انگیزی در سال 1401 نداشته ام و به خاطر فشاری که مردم تحمل کردند، کلا این سال برای من سال جذابی نبود.

او در عین حال افزود: در این سال و در تیم ملی فوتسال به همه خواسته هایم نرسیدم. اما اگر بحث نتیجه گیری را در نظر نگیریم در زمینه ساختار سازی تا حدودی به اهدافم نزدیک شدم. اگر بخواهم از 10 نمره به خودم یک عدد را بدهم، می گویم 6.

شمسایی درباره تیم ملی و حواشی تیم در سالی که گذشت، نیز توضیح داد: همواره گفته ام شخص وحید شمسایی مهم نیست، بلکه فوتسال اهمیت دارد. امیدوارم بتوانیم کارهای درستی را انجام دهیم تا به نفع آینده فوتسال باشد. تا روزی که باشم همین مسیر را می روم و هرگز هم تیم ملی را ارث پدری خودم نمی دانم.

او افزود: بعضی حرف ها را در این سال شنیدم که انصاف در آنها رعایت نشده بود اما سعی کردم کار خودم، همان کاری که به آن اعتقاد دارم و فکر می کنم درست است را انجام دهم. دیگران می توانند هر طور که می خواهند مرا قضاوت نمایند اما نمی توانند در کارم خلل ایجاد نمایند.

سرمربی تیم ملی فوتسال، افزود: اگر واقعا بخواهم از ته دل یک آرزو برای سال نو داشته باشم باید بگویم گشایش مالی برای مردم؛ مردمی که لایق برترین ها هستند.

شمسایی ادامه داد: همواره سعی کردم از شعار دادن فرار کنم اما این حقیقت را نمی توان نادیده گرفت که ما مردم خوبی داریم که همواره حامی کشورشان بوده اند. این مردم در سیل و زلزله و همه مسائل کشور، از جان مایه گذاشته اند و حق شان این نیست که این حجم از مسائل مالی و گرانی را تحمل نمایند.

, بعلاوه از مسئولان کشور خواست کاری نمایند که آرامش در زندگی مردم حاکم گردد، شان مردم ما خیلی بالا است. امیدوارم نگاه ویژه ای به مردم گردد. عید واقعی وقتی است که همه از ته دل شان بخندند.

منبع: فرارو

به "انتقاد سرمربی تیم ملی از گرانی های آزاردهنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد سرمربی تیم ملی از گرانی های آزاردهنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید