پیام ترامپ از توئیتر حذف شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، شبکه اجتماعی توئیتر به حذف یکی از توئیت های تصویری رئیس جمهور آمریکا پرداخت.

پیام ترامپ از توئیتر حذف شد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کلشی ها به نقل از رویترز، شبکه اجتماعی توئیتر اعلام نمود که یکی از توئیت های تصویری دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را پس از دریافت شکایتی از سوی نشریه نیویورک تایمز مبنی بر نقض حق نسخه برداری، از صفحه خود حذف کرده است.

بر اساس اعلام خبرگزاری رویترز، ماجرا از آنجا آغاز شد که ترامپ روز 30 ژوئن توئیتی را منتشر کرد که در پس زمینه تصویری از ترامپ، این عبارت نوشته شده است: در واقع آن ها به دنبال من نیستند، به دنبال تو هستند، من فقط سر راه قرار داشتم.

این در حالیست که پس زمینه این تصویر را یکی از عکاس های روزنامه نیویورک تایمز گرفته بود که به همراه مقاله ای درباره ترامپ در دوران نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری، طی سپتامبر 2015 چاپ شد.

این شبکه اجتماعی هم با حذف توئیت ترامپ به جای آن این پیام را نوشته است: این تصویر در پاسخ به گزارشی از سوی دارنده حق چاپ آن، برداشته شده است.

گفتنی است، شبکه اجتماعی فیسبوک هم پیشتر پُستی از ترامپ که دو کودک خردسال را نشان می داد، حذف کرده بود؛ زیرا والدین بچه ها از انتشار این عکس شکایت کرده بودند.

به گزارش اسپوتنیک، درگیری رئیس جمهور آمریکا با توئیتر پیشتر نیز روی داده بود. کاخ سفید در پاسخ تهدید کرد که شبکه های اجتماعی را کاملاً کنترل خواهد کرد و یا کاملاً خواهد بست.

توئیتر پیشتر هم ویدئوی رئیس جمهور ایالات متحده را با یک نشانه هشدار ویژه مبنی بر اینکه فایل دستکاری شده است، ضمیمه کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیام ترامپ از توئیتر حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام ترامپ از توئیتر حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید