سخنگوی دولت جو بایدن معین شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، خبرنگاران : تیم انتقال قدرت بایدن گفت که جن ساکی مسئولیت سخنگوی کاخ سفید دولت را برعهده خواهد داشت. وی در دولت اوباما سخنگوی وزارت خارجه بوده است.

سخنگوی دولت جو بایدن معین شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش وبلاگ کلشی ها به نقل از فارس، تیم انتقال قدرت بایدن همچنین اعلام کرد که کیت بدینگفیلد مدیر ارتباطات کاخ سفید خواهد بود.

چند روز پیش نیز بایدن نام اعضای کلیدی کابینه خود را معرفی کرد که بر اساس اعلام بایدن، آنتونی بلینکن رسما به عنوان عهده دار تصدی سمت وزارت خارجه معرفی شده است.

جان کری وزیر خارجه دولت اوباما نیز در دولت بایدن نماینده ویژه دولت در موضوع آب وهوا خواهد شد.

جیک سولیوان نیز در دولت بایدن متصدی پست مشاور امنیت ملی خواهد بود.

لیندا توماس گرینفیلد توسط بایدن به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد معرفی شد.

الخاندرو مایورکاس نیز در دولت احتمالی بایدن پست وزیر امنیت داخلی آمریکا را در اختیار خواهد داشت و آوریل هاینس مدیر اطلاعات ملی خواهد شد.

برآورد رسانه ها حاکی از این است که بایدن با کسب 306 رأی الکترال در مقابل 232 رأی الکترال ترامپ پیروز شده است. طبق قوانین آمریکا هر یک از نامزدهای انتخاباتی که بتواند 270 رأی الکترال را به دست بیاورد به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شده و مجوز ورود به کاخ سفید را به دست می آورد.

تیم دونالد ترامپ از پذیرش شکست امتناع کرده و شکایت هایی را در چند ایالت علیه آنچه به گفته آنها تخلف ها و تقلب های انتخاباتی است، مطرح کرده است اما این شکایت ها در چند ایالت رد شده اند.

منبع: اقتصادنیوز

به "سخنگوی دولت جو بایدن معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی دولت جو بایدن معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید