پاسخ رد جهانبخش به پیشنهاد اروپایی ها و عربستانی ها

به گزارش وبلاگ کلشی ها، یک دهه از حضور علیرضا جهانبخش در فوتبال اروپا می گذرد، دهه ای که برای او بسیار پُربار و همراه با اتفاق های خوب بوده است. او اکنون با وجود پیشنهادهایی وسوسه انگیز از باشگاه های عربستانی و یک پیشنهاد خوب از تیمی فرانسوی، میخواهد با فاینورد به فوتبال خود در اروپا ادامه دهد.

پاسخ رد جهانبخش به پیشنهاد اروپایی ها و عربستانی ها

گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران در حالی وارد سال پایانی قراردادش با فاینورد شده که مدیران این باشگاه به علت رابطه خوبی که با دنیابخش دارند، او را آزاد گذاشته بودند تا در صورت علاقمندی و داشتن پیشنهادی خوب که از هر لحاظ مورد تأیید او باشد، بتواند در تابستان به طور توافقی جدا گردد.

علیرضا که در آستانه 30 سالگی است، در پنجره نقل وانتقالات تابستانی جاری پیشنهادهای زیادی از نقاط مختلف دنیا دریافت نموده که بعضی از آنها وسوسه انگیز بوده اند، اما کاپیتان تیم ملی پس از بازی در لیگ کنفرانس اروپا و لیگ اروپا با فاینورد، حالا تنها یک هدف در سر دارد و آن تجربه بازی در برترین تورنمنت باشگاهی اروپا یعنی لیگ قهرمانان است.

دنیابخش که بازی در سه دوره جام دنیای را با تیم ملی ایران تجربه نموده، اخیراً پیشنهاد خوبی از یک باشگاه ریشه دار فرانسوی دریافت نموده و حتی هفته گذشته مذاکراتی به دعوت این باشگاه بین طرفین در کشور فرانسه برگزار گردید، اما در نهایت علیرضا به این پیشنهاد پاسخ منفی داد.

بال ملی پوش فاینورد بعلاوه پیشنهادهای وسوسه انگیزی از دو باشگاه عربستانی دریافت نموده که یکی از آنها دستمزد 6 میلیون دلار در سال و دیگری دستمزد 3.5 میلیون دلار در سال را پیشنهاد نموده ولی در حال حاضر پروژه ورزشی و بازی در لیگ قهرمانان برای علیرضا در اولویت است.

بازیکن ایرانی فاینورد که در کارنامه حرفه ای اش آقای گلی اردویژه هلند در فصل 18-2017 با پیراهن تیم AZ آلکمار را دارد، بعلاوه پیشنهادی از یک باشگاه هلندی، چهار پیشنهاد از باشگاه های ترکیه ای و دو پیشنهاد خوب از لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا (MLS) روی میز داشت که ترجیح داد همه آنها را نادیده بگیرد.

بازیکن سابق برایتون تا به امروز در 83 بازی فاینورد را در رقابت های مختلف همراهی نموده و پیروز شده 16 گل به ثمر برساند و 14 پاس گل هم برای هم تیمی هایش بسازد.

منبع: فرارو

به "پاسخ رد جهانبخش به پیشنهاد اروپایی ها و عربستانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ رد جهانبخش به پیشنهاد اروپایی ها و عربستانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید