نخستین تست کرونا وزیر میراث فرهنگی مثبت شد، مونسان از سه روز قبل در قرنطینه خانگی است

به گزارش وبلاگ کلشی ها، خبرنگاران: نخستین تست کرونا برای علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مثبت اعلام شد و او از سه روز قبل خود را در خانه قرنطینه نموده است.

نخستین تست کرونا وزیر میراث فرهنگی مثبت شد، مونسان از سه روز قبل در قرنطینه خانگی است

دو روز قبل سردبیر سایت انتخاب در یک توئیت به نقل از منابع مطلع از ابتلای وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به کرونا اطلاع داد. اما جزئیات بیشتری از ابتلای او به کرونا منتشر نشد.

اکنون پیگیری های وبلاگ کلشی ها مشخص نموده است که علی اصغر مونسان در یک هفته گذشته با خارش گلو روبرو و پس از مدتی دچار سرفه و تب شد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سه روز قبل و در دو مرحله اقدام به انجام تست کرونا کرد و پاسخ تست اولیه او مثبت اعلام شد.

با مثبت اعلام شدن تست اولیه کرونا، علی اصغر مونسان، اقدام به قرنطینه خود در منزل کرد و به همین دلیل نیز در جلسه اخیر هیات دولت حضور نیافت.

علی اصغر مونسان اما در سه روز گذشته دستور برچیدن نوروزگاه ها از سراسر کشور با هدف جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، دستور تعطیلی موزه ها و اماکن تاریخی - فرهنگی در نوروز و کاهش ساعت کاری موزه ها را به همراه بیانیه درخواست از مردم برای لغو سفرهای نوروزی و ماندن در خانه را صادر کرد.

پیگیری های وبلاگ کلشی ها همچنین مشخص کرد که شرایط فعلی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پایدار است اما نتیجه تست دوم مونسان هنوز مشخص نیست و پیگیری های وبلاگ کلشی ها برای یافتن نتیجه آزمایش دوم مونسان در خصوص ابتلا به ویروس کرونا بی نتیجه ماند.

تا به امروز علاوه بر علی اصغر مونسان 22 تن دیگر از مسئولان کشور و نمایندگان مجلس به کرونا مبتلا شده اند که 6 تن از آن ها قرنطینه، بعضی دیگر رو به بهبود، بعضی در حال درمان و تعدادی دیگر فوت شدند.

تعداد مبتلایان به کرونا تا عصر امروز چهارشنبه در ایران و براساس آمار رسمی به 9 هزار مبتلا رسید که 2 هزار و 959 تن بهبود یافته اند. متاسفانه تعداد فوت شدگان نیز به 354 تن رسید. امروز (چهارشنبه) 958 تن دیگر به این بیماری مبتلا شدند.

منبع: صدای میراث

به "نخستین تست کرونا وزیر میراث فرهنگی مثبت شد، مونسان از سه روز قبل در قرنطینه خانگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین تست کرونا وزیر میراث فرهنگی مثبت شد، مونسان از سه روز قبل در قرنطینه خانگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید