مسی چگونه جام جهانی قلابی را بالای سر برد؟

به گزارش وبلاگ کلشی ها، جزئیات عکس مشهور جهانی لیونل مسی، مهاجم و کاپیتان آرژانتین پس از قهرمانی در جام جهانی 2022 قطر که بیش از 72 میلیون لایک در شبکه اجتماعی اینستاگرام دریافت کرد، فاش شد.

مسی چگونه جام جهانی قلابی را بالای سر برد؟

مسی در صفحه اجتماعی اش عکسی از خود در حالی که جام قهرمانی را بالای سر بلند نموده است، منتشر کرد. این عکس رکورد تعداد لایک ها در اینستاگرام را به خود اختصاص داد. بعداً معلوم شد جامی که کاپیتان آرژانتین در دستان خود دارد، واقعی نیست. مسی جام واقعی در دست ندارد، بلکه قلابی است که به وسیله طرفداران تیم ملی فوتبال آرژانتین در شهر بوئنوس آیرس ساخته شده است. جام را به عنوان طلسم به قطر آوردند و هنگام دور افتخار قهرمانی به بازیکنان آرژانتین اهدا کردند.

یک جام قلابی دست به دست شد تا اینکه به مسی رسید. کاپیتان آرژانتین متوجه نشد جام تقلبی در دست دارد تا اینکه آنخل دی ماریا این را به او شرح داد.

RMC SPORT به نقل از زوج سازنده این جام قلابی بیان کرد: پیش از جام جهانی با افرادی که جام را می سازند تماس گرفتیم. فراوری جام شش ماه طول کشید. وزنش هم وزن واقعی است. از رزین و کوارتز ساخته و با رنگ طلایی پوشانده شده است. با این حال فرق دارد، اما این تفاوت حداقلی است. می خواستیم بازیکنان امضای خود را روی جام بگذارند، اما در نهایت سه بار در زمین حاضر شد. اولین بار به وسیله پاردس گرفته شد و یک امضا روی آن گذاشت. سپس از بازیکنی به بازیکن دیگر دست به دست شد. اعضای خانواده بازیکنان با آن عکس گرفتند. قبلاً در سکو ها به ما گفته بودند: جامت را گم کردی. ما سرگرم شدیم، اما می خواستیم جام به ما بازگردد. سپس خطاب به بازیکن فریاد زدیم: اگر جامی را که پاردس داشت دیدی برای ماست. پس از آن، لائوتارو مارتینز آن را برای ما آورد. کارکنان فیفا به ما مراجعه کردند و خواستند تأیید کنیم که اصل را نداریم. وقتی آغاز به تماشای عکس ها کردیم، متوجه شدیم که لئو مسی جام ما را بالای سرش بلند نموده است. جزئیات را دیدیم، به خصوص قسمت پایین آن که تأیید می کرد این واقعاً جام ما است.

منبع: فرارو

به "مسی چگونه جام جهانی قلابی را بالای سر برد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی چگونه جام جهانی قلابی را بالای سر برد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید