خبرنگاران مربی هندبال پاس قم: نتیجه سه بازی آینده برای این تیم حیاتی است

به گزارش وبلاگ کلشی ها، قم - خبرنگاران - مربی تیم هندبال پاس ناجای قم با بیان اینکه نتیجه سه بازی آینده برای این تیم حیاتی است گفت: با همه مسائل مالی که گریبان این تیم را گرفته، امیدواریم با کسب امتیازهای لازم در این مسابقات، صعود خود به مرحله بعد لیگ برتر هندبال را قطعی کنیم.

خبرنگاران مربی هندبال پاس قم: نتیجه سه بازی آینده برای این تیم حیاتی است

محسن ولیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ کلشی ها با اشاره به آغاز مسابقات مرحله اول دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال اضافه کرد: این رقابت ها از 19 آذرماه در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با شرکت 12 تیم در 2 گروه یک و 2 با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی گفت: تیم هندبال پاس ناجای قم در روز چهارشنبه 19 آذر ماه به مصاف ذوب آهن اصفهان، روز جمعه 21 آذرماه به مصاف پرسپولیس بهبهان و روز یکشنبه 23 آذرماه در مقابل نفت و گاز گچساران صف آرایی می کند.

مربی تیم هندبال پاس ناجای قم در ادامه با اشاره به مسائل مالی این تیم گفت: در جلسه هایی که روزهای اخیر با مدیرکل ورزش و جوانان قم داشته ایم، قول هایی برای کمک به این تیم تا پیش از اعزام تیم به مسابقات دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال دادند.

ولیان اضافه کرد: وعده مدیرکل ورزش و جوانان قم برای حمایت از تیم هندبال پای قم در مسابقات لیگ برتر موجب دلگرمی بازیکنان و کادر فنی این تیم شده است.

وی سطح آمادگی بازیکنان این تیم را خوب دانست و گفت: تیم هندبال پاس ناجای قم یکی از شانس های صعود به مرحله بعدی لیگ برتر هندبال است که تحقق وعده مسئولان ورزش استان پیش از آغاز مسابقات پیش رو موجب افزایش انگیزه بازیکنان این تیم می شود.

مربی تیم هندبال پاس ناجای قم همچنین با اشاره به آخرین شرایط جسمانی علیرضا ربیعی سرمربی حادثه دیده این تیم گفت: در حادثه رانندگی که طی روزهای اخیر برای وی رخ داده است متاسفانه به صورت و چشم های وی آسیب زیادی وارد شده است.

ولیان ادامه داد: روز گذشته سرمربی تیم هندبال پاس قم در شیراز تحت عمل جراحی قرا گرفته است که نتیجه این عمل در روزهای آینده تعیین می شود که امیدواریم وی بینایی خود را به دست آورد.

هندبال پاس قم سال گذشته با تکیه بر ظرفیت جوانان بومی پس از هفت سال پیروز به کسب مجوز صعود به لیگ برتر شد و این مهم در حالی رقم خورد که این تیم با مسائل زیادی دست به گریبان بوده و هست.

دور رفت فصل جاری لیگ برتر هندبال مردان کشور طی دو مرحله برگزار گشت که مرحله رفت این مسابقات در روز جمعه، 23 آبان ماه به پایان رسید.

صنعت مس کرمان، نفت و گاز گچساران، فولاد مبارکه سپاهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، ستارگان دشتستان، فراز بام خائیز دهدشت، زغال سنگ طبس، ذوب آهن اصفهان، کیمیا کاشت کردستان، پرسپولیس بهبهان، پاس ناجا قم و پرواز هوانیروز تیم های حاضر در این دوره از لیگ برتر هندبال هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مربی هندبال پاس قم: نتیجه سه بازی آینده برای این تیم حیاتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مربی هندبال پاس قم: نتیجه سه بازی آینده برای این تیم حیاتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید