اعلام برنامه پیش فروش محصول پروژه K132 و هشت محصول دیگر ایران خودرو

به گزارش وبلاگ کلشی ها، به نقل از ایکوپرس؛ طرح مشارکت در فراوری محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو در کنار هشت محصول دیگر، از فردا 18 تیر به مدت چهار روز اجرا می گردد.

اعلام برنامه پیش فروش محصول پروژه K132 و هشت محصول دیگر ایران خودرو

سود مشارکت در طرح برای محصول جدید، شش تا نه درصد و سایر محصولات شش تا شش و نیم درصد و موعد تحویل تمامی خودرو ها از 12 تا 14 ماه درنظر گرفته شده که قیمت آن برمبنای قیمت مصوب روز تحویل خواهد بود.

افزون بر محصول جدید پروژه K132 که به زودی نام آن اعلام خواهد شد، دناپلاس اتوماتیک، پژو 207 دستی، پژو پارس ال ایکس، دنا معمولی، رانا پلاس، سورن ای ال ایکس، پژو 206 تیپ دو و سمند ال. ایکس بنزینی در سبد پیش فروش تیرماه ایران خودرو واقع شده است.

طبق مصوبه کمیته خودروی وزارت صنعت، معدن و تجارت، پس از انتها سه روز از اتمام مهلت نام نویسی، مشتریان نهایی این محصول با حضور نمایندگان نهاد های نظارتی، به وسیله قرعه کشی انتخاب می شوند.

متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح بدون احتیاج به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام برای سایر متقاضیان، در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، میسر نخواهد بود.

منتخبان این طرح به مدت چهار روز مهلت خواهند داشت تا وجه مشخص شده به عنوان پیش پرداخت علی الحساب را به حساب ایران خودرو واریز نمایند. در صورت عدم اقدام برای واریز ثبت نام ملغی خواهد شد.

در این بخش نامه فروش نیز محدودیت هایی نظیر هر کد ملی یک دستگاه خودرو، دارا بودن گواهینامه رانندگی، رعایت فاصله زمانی 48 ماه از آخرین ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا، عدم امکان صلح، دارا نبودن پلاک فعال خودرو، پرداخت وجه از حساب شخص متقاضی و متعلق بودن خط تلفن به وی درنظر گرفته شده و در صورت عدم توجه توسط متقاضی به هر یک از محدودیت ها، ثبت نام در هر مرحله قبل از تحویل خودرو لغو و وجه پرداختی به حساب مشتری مسترد خواهد شد. علاوه بر در رهن بودن سند خودروی تحویلی به مدت یک سال، گارانتی خودرو نیز در صورت عدم مراجعه به شبکه خدماتی ایران خودرو پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو، ابطال خواهد شد.

متقاضیان واجد شرایط می توانند به وسیله سایت فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

منبع: باشگاه وبلاگ کلشی ها

منبع: تجارت نیوز

به "اعلام برنامه پیش فروش محصول پروژه K132 و هشت محصول دیگر ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه پیش فروش محصول پروژه K132 و هشت محصول دیگر ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید