5 بازیکن استقلال در تفکر فرهاد مجیدی جایی ندارند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، علیرضا رضایی، عارف آغاسی، زبیر نیک نفس، کوین یامگا، رودی ژستد، جعفر سلمانی و روزبه چشمی خرید های استقلال در ابتدای لیگ برتر فصل جاری بودند که از سوی فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها مورد استفاده قرار گرفته اند. در مقابل این ها امین قاسمی نژاد، محمدرضا آزادی که در ابتدا به نظر می رسید خرید های موفقی برای استقلال هستند توفیقی در تیم جدیدشان کسب نکردند.

5 بازیکن استقلال در تفکر فرهاد مجیدی جایی ندارند

از آن طرف رشید مظاهری و آرمان رمضانی و متین کریم زاده هم بازیکنان فصل گذشته استقلال هستند که در این فصل نتوانسته اند نظر مثبت فرهاد را جلب نمایند. با توجه به اینکه این نفرات در این فصل کمتر به بازی گرفته شده اند و به ویژه در بازی های اخیر فرصت حضور در میدان را پیدا نکردند، از حالا می گردد حدس زد که این نفرات در بین جدا شده های نیم فصل باشند.

از آن طرف با اضافه شدن ابوالفضل جلالی، عارف غلامی و خرید یک هافبک خارجی برای نیم فصل دوم عرصه بر بازیکنان نیمکت نشین تنگ تر شده و فرصت کمتری برای بازی پیدا خواهند کرد.

اغلب بازیکنان نیمکت نشین و سکو نشین استقلال برای نیم فصل دوم پیشنهاد هایی دریافت نموده اند. از جمله گل گهر که مشتری ثابت بازیکنان نیمکت نشین استقلال است.

ایلنا

منبع: فرارو

به "5 بازیکن استقلال در تفکر فرهاد مجیدی جایی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 بازیکن استقلال در تفکر فرهاد مجیدی جایی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید