گل محمدی: تصمیم داور اشتباه باشد به خیلی چیزها مشکوک می شویم، امکانات فوتبال ما زیر خط فقر است

به گزارش وبلاگ کلشی ها، اشتباهات داوری علیه پرسپولیس برای سرمربی سرخپوشان این شائبه را به وجود آورده است که اراده ای برای جلوگیری از قهرمانی تیم او وجود دارد.

گل محمدی: تصمیم داور اشتباه باشد به خیلی چیزها مشکوک می شویم، امکانات فوتبال ما زیر خط فقر است

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کلشی ها، یحیی گل محمدی پس از پیروزی 3 بر یک تیم پرسپولیس مقابل پیکان در نشست خبری گفت: در مجموع بازی خوب و درگیرانه ای بود. خیلی از دقایق بازی فیزیکی شد و نتیجه ای که می خواستیم گرفتیم. پیکان تیمی دونده و بابرنامه است. انصافاً بچه ها خیلی انرژی گذاشتند. در این شرایط سه گل زدن سخت است، ولی بازیکنان ما امروز هدف شان گرفتن سه امتیاز بود و خیلی خوب جنگیدند. به طرفداران هم تبریک می گویم.

وی در خصوص اینکه طرفداران باز هم در استادیوم حضور نداشتند، گفت: طرفداران نیستند، ولی انرژی شان با ماست و امیدوارم راضی باشند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه در صحنه اعلام پنالتی به سود پیکان به شدت به تصمیم داور معترض بوده است، توضیح داد: بازی در آن لحظه 2 بر صفر بود. از بیرون از زمین به ما گفتند لک اول توپ را زد و داور بعد پنالتی گرفت. فکر می کنم داور در این صحنه اشتباه کرد، اگر اشتباه باشد این تصمیم فشار زیادی را به تیم ما تحمیل می نماید. واقعاً ما شرایط خیلی سختی در هفته های گذشته از داوری داشتیم. الان هم اگر این اتفاق می افتاد و بازی 2 - 2 می شد، کار برای تمام مجموعه ما سخت می شد. امیدوارم داور درست گرفته باشد، چون اگر غیر از این باشد آدم به خیلی چیزها مشکوک می گردد. امیدوارم داور درست پنالتی گرفته باشد.

گل محمدی در ادامه در نشست خبری توضیح داد: نتیجه ای که می خواستیم را به دست آوردیم. کسب سه امتیاز هدف اصلی مان بود. کنترل بازی هم در اختیارمان بود و توانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. بازی واقعاً سختی بود و خیلی از لحظات بازی فیزیکی و درگیرانه شد. در این شرایط زدن سه گل در جریان بازی سخت بود که بچه های ما خوب این کار را انجام دادند. از همه آنها تشکر می کنم. انرژی زیادی گذاشتند و تمرکز خوبی در بحث دفاعی و حمله داشتیم. این یاری می نماید بازی های آینده را هم امیدوارانه تر دنبال کنیم. در مجموع بازی سختی بود، ولی بچه ها توانستند وظایف خود را در زمین اجرا نمایند و توانستیم سه امتیاز مهم و حساس را به دست بیاوریم.

وی در خصوص اینکه دو گل تیمش را بازیکنان تعویضی به ثمر رساندند، گفت: همه بازیکنان ما کیفیت فنی خوبی دارند و می توانند به ما در ادامه راه یاری نمایند. در نهایت هم 11 نفر به زمین می فرایند و بازیکنان تعویضی که به زمین آمدند تأثیرگذار و باانگیزه بودند. این مهم است که با انگیزه وارد زمین شوند و انرژی مضاعف به تیم بدهند. هم رضا اسدی و هم بازیکنان تعویضی دیگر عالی و راضی نماینده بودند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سؤالی درباره قضاوت سیدرضا مهدوی در این بازی و اینکه به نظر می رسد او باید رفتار داوران را هم در طول هفته بررسی کند، خاطر نشان کرد: صحنه های تأثیرگذار متأسفانه از آغاز لیگ تا الان خیلی علیه ما رخ داده است. به هر حال داور اشتباه می نماید، ولی اینکه اینقدر تکرار و سریالی گردد، جای نگرانی دارد. پنالتی امروز را دیدم، از نظر من و کادر ما یک خطای واضح بازیکن حریف بود. ما 2 بر صفر جلو بودیم و وقتی یک گل می خوریم تیم زیر فشار می رود. اگر گل دوم را می خوردیم دو امتیاز راحت از دست مان می رفت و تیم پرسپولیس با این همه طرفدار زیر فشار می رفت. مهدوی واقعاً یک انسان پاک و باشخصیت است. او از داوران پاکدست فوتبال کشور است، ولی واقعاً قبول کند که در این صحنه اشتباه کرد. متأسفانه این اشتباهات علیه ما زیاد می گردد و این ذهنیت را برای ما به وجود می آورد که اراده ای وجود دارد که تیم ما قهرمان نگردد. این ذهنیت هم از اشتباهات داوری به وجود می آید که خیلی خیلی زیاد شده است. امیدوارم این اشتباهات واقعاً اشتباه و سهوی باشد. خدا نکند اشتباهات عمدی باشد. امیدوارم خیلی زود این مسائل رفع گردد. نه تنها برای تیم ما، برای همه تیم ها عدالت رعایت گردد. به هر حال داور هم اشتباه می نماید، ولی نباید اینقدر در صحنه های تأثیرگذار اشتباه گردد. مهدوی خیلی خوب سوت زد، ولی در آن صحنه حتی یاری داور اعلام نمود، پنالتی نیست. به نظرم داور تصمیمی اشتباه گرفت.

گل محمدی درباره کیفیت چمن استادیوم پاس قوامین عنوان نمود: متأسفانه زمین های ایران در لیگ مان به سمت خراب شدن می فرایند. این جای تأسف دارد. بیشتر زمین های لیگ سال به سال کیفیت شان پایین تر می آید. از لحاظ فنی لیگ ما کیفیت خوبی دارد و یکی از سخت ترین لیگ های آسیاست و فکر می کنم جزو دو سه لیگ برتر آسیا باشد. تیم ها به هم باج نمی دهند و بیشتر تیم ها در یک سطح هستند. با این زمین ها کیفیت لیگ پایین می آید و امیدوارم فکر بیشتری درباره امکانات و زیرساخت های فوتبال گردد. الان استقلال و پرسپولیس و تیم ملی در یک زمین بازی می نمایند. حتی چمن آزادی هم مشکلاتی دارد. اگر می خواهیم لیگ بهتری داشته باشیم و البته تیم ملی بهتری و باشگاه های مان در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشند، باید فکری اساسی به حال زیرساخت ها کنیم. یا باشگاه ها را مجبور کنیم یا وزارت ورزش و فدراسیون شرایط را فراهم نمایند تا زیرساخت های فوتبال بهتر گردد. نه تنها این زمین، امکانات فوتبال ما زیر خط فقر است. باید یک فکر اساسی گردد.

وی درباره بحث باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس نیز شرح داد: آقای صدری این قول را داده است تا آدینه پنجره باز گردد. ما دو بازیکن تاجیکستانی گرفتیم، اما بیشتر برای نیم فصل گرفتیم. می خواستیم در این بازی ها از آنها استفاده کنیم. براساس نیازمان در نیم فصل اول این بازیکنان را جذب کردیم. اگر نیم فصل دوم می رسید زمان بیشتری بود تا تیم را تقویت کنیم. الان شش هفت هفته است که بازیکنان مجوز بازی نگرفتند. امیدوارم این مشکل رفع گردد. می دانم صدری هم کوشش زیادی می نماید تا این اتفاق رقم بخورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل محمدی: تصمیم داور اشتباه باشد به خیلی چیزها مشکوک می شویم، امکانات فوتبال ما زیر خط فقر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: تصمیم داور اشتباه باشد به خیلی چیزها مشکوک می شویم، امکانات فوتبال ما زیر خط فقر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید