کنعانی زادگان: حالا دنبال پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ هستیم، صحبتی با قایدی نداشتم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که پس از قهرمانی در سوپرجام، حالا هدف آنها کسب پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر است.

کنعانی زادگان: حالا دنبال پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ هستیم، صحبتی با قایدی نداشتم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کلشی ها، محمدحسین کنعانی زادگان در دو فصل اخیر خودش را به نام یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس نشان داده و حتی توانسته جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کند.

خبرنگار وبلاگ کلشی ها با مدافع پرسپولیس در مورد قهرمانی این تیم در سوپر جام، شانس قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر و جام حذفی و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد.

وبلاگ کلشی ها: ابتدا از قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام شروع کنیم.

واقعیت این است که به دلیل غیبت هواداران زیاد شاد نبودم چون دوست داشتم این قهرمانی را با آنها جشن بگیریم. جای آنها در ورزشگاه خالی است و امیدوارم با قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی بیشتر آنها را شاد کنیم.

وبلاگ کلشی ها: در این راه سپاهان یک حریف جدی برای شما محسوب می شود.

ماموریت ما این است که تا آخرین هفته با نهایت تلاش به میدان برویم و می دانیم هواداران چشم انتظار قهرمانی پرسپولیس هستند. هر تیمی دنبال موفقیت است و همه حریفان برای ما قابل احترام هستند ولی هدف پرسپولیس بعد از کسب سوپرجام این است که برای پنجمین فصل پیاپی قهرمان لیگ شود.

وبلاگ کلشی ها: بعد از بازی را تراکتور به این موضوع اشاره کردی که سید جلال حسینی چند برابر برخی از تیم های لیگ فزونی جام قهرمانی دارد و با این کار برای تیم های دیگر کری خواندی.

من هیچ وقت دوست ندارم که با حرف هایم به تیم ها یا اشخاص بی احترامی کنم. شما می بینید که در تیم ملی چقدر با مهدی قایدی رابطه خوبی دارم و فراموش نکرده ام که از کجا رشد کردم و چه سختی هایی کشیدم. کری خواندن در فوتبال جذابیت های خودش را دارد ولی به شرط اینکه به شخص خاصی بی احترامی نکنیم. هیچ وقت دوست ندارم با حرف هایم کسی را ناراحت کنم اما چون پیراهن پرسپولیس را بر تن می کنم، این حق را دارم که با موفقیت هایش شادی کنم. در مورد سید جلال هم باید بگویم که او واقعا یک فوتبالیست فوق العاده است و در این سن و سال مثل یک جوان در زمین مسابقه می جنگد. او برای همه فوتبالیست ها یک الگوی بزرگ محسوب می شود.

وبلاگ کلشی ها: فکر می کنی تو هم بتوانی مثل جلال حسینی تا 40 سالگی بازی کنی؟

آقا سید نظیر ندارد و مطمئنا باید زندگی چنین فوتبالیست بزرگی را بررسی کرد تا ببینیم چگونه اینقدر آماده و سرحال نشان می دهد. من که در این سال ها دو بار رباط صلیبی عمل کردم و دوبار هم مینیسکم تحت عمل جراحی قرار گرفت ولی با این حال همیشه تلاش می کنم تا خیلی خوب تمرین کنم و خودم را آماده نگه دارم.

وبلاگ کلشی ها: آن مصدومیت ها باعث نشده با مشکل روبرو شوی یا درد داشته باشی؟

وقتی زانویت را 4 بار عمل می کنی طبیعی است که با چالش بزرگی روبرو می شوی اما خدا را شکر الان شرایط خوبی دارم و سعی می کنم یک زندگی حرفه ای داشته باشم. وقتی مصدوم می شوم به خودم می گویم حتما حکمتی وجود دارد و بیش از گذشته تمرین می کنم. یک پای من 4 بار مورد عمل جراحی قرار گرفت و این اتفاق اصلا ساده نیست. با این حال هیچ وقت ناامید نشده و دوباره بلند شدم و برای هدف هایم جنگیدم. جزو آن دسته از بازیکنانی هستم که اگر بخواهم کاری را انجام دهم یا به هدفی برسم قطعا آن را انجام خواهم داد چون همیشه با نهایت وجود تلاش می کنم.

وبلاگ کلشی ها: پرسپولیس با مصدومیت بازیکنانی مثل امیری، کامیابی نیا و نعمتی روبرو شده است. غیبت آنها در ادامه لیگ به پرسپولیس ضربه بزند؟

تمام بازیکنان پرسپولیس برای این تیم ارزش دارند و آرزو می کنیم هر چه زودتر شرایط بازی را پیدا تا به تیم ما کمک کنند. مصدومیت در فوتبال وجود دارد ولی ما در این مقطع بدشانس بودیم. امیدوارم دیگر بازیکنان بتوانند از عهده کار برآیند و هدف همه ما این است که این فرایند خود را ادامه داده و در نهایت به قهرمانی برسیم.

وبلاگ کلشی ها: تو در تیم ملی رابطه خوبی با قایدی داری، خبر داری او می خواهد فصل آینده در خارج از ایران بازی کند یا نه؟

مهدی قایدی فوتبالیست بااستعدادی است و ما در همه تیم ها بازیکنان مستعدی داریم که خوب فوتبال بازی می کنند. به نظر من بازیکنان ایرانی حتی می توانند در بهترین لیگ های دنیا بازی کنند. بارها جلوی قایدی بازی کرده ام و معتقدم که او استعداد خیلی خوبی دارد و می تواند پیشرفت کند. در مورد اینکه قایدی می خواهد چه تصمیمی بگیرد صحبتی با این بازیکن نداشته ام.

وبلاگ کلشی ها: رسول خطیبی بعد از بازی با پرسپولیس صحبت هایی را بیان نمود که با شکایت باشگاه شما روبه رو شد. نظرت در مورد صحبت های او چیست؟

من یک بازیکن هستم و باید در چارچوب وظایف خودم رفتار کنم. نظری در این خصوص ندارم. خطیبی، تراکتور و مردم تبریز برای من قابل احترام هستند.

وبلاگ کلشی ها: نظرت درباره بازی روز جمعه با مس رفسنجان؟

بازی سختی در پیش داریم و بازی روی چمن مصنوعی کارمان را سخت تر خواهد کرد. برای ما 7 فینال به جای مانده که باید در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم. برای برد به رفسنجان می رویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کنعانی زادگان: حالا دنبال پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ هستیم، صحبتی با قایدی نداشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنعانی زادگان: حالا دنبال پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ هستیم، صحبتی با قایدی نداشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید