چگونه آیفون خود را بدون آسیب تماشا تمیز کنیم؟ ، همه چیز را به آب بسپرید!

به گزارش وبلاگ کلشی ها، بارها در منابع مختلف اشاره شده است که سطح گوشی های هوشمند بسیار آلوده است و حتی گاهی سطح گوشی آلوده تر از سرویس های بهداشتی است. اگر قصد تمیز کردن گوشی آیفون خود را دارید اما نمی دانید چگونه باید این کار را انجام دهید این مطلب را مطالعه کنید.

چگونه آیفون خود را بدون آسیب تماشا تمیز کنیم؟ ، همه چیز را به آب بسپرید!

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، اگر آیفون شما با مایعات مختلف، خاک، گرد و غبار، روغن، مواد شیمیایی یا سایر مواد آلوده شده، وقت آن است که به تمیز کردن گوشی خود بپردازید. البته شرکت اپل هرگز توصیه نمی کند تلفن همراه خود را بدون مراقبت های امنیتی تمیز کنید. با این وجود می توانید با ساده ترین روش گوشی خود را تمیز کنید.

اگر آیفون باز باشید، احتمالا می دانید که مدل های آیفون 7 و بعد از آن به آب و گرد و غبار مقاومند بنابراین با یک تمیزکاری ساده آسیب نمی بیند. تمیز کردن گوشی هوشمند به شکل دوره ای ایده ای مناسب برای حفاظت از گوشی هوشمند شما خواهد بود.

برای تمیز کردن آیفون خود، از یک پارچه نرم و غیر زبر بهره ببرید. کافیست این پارچه را فقط به آب آغشته کنید. درواقع هیچ نیازی نیست که به این پارچه ماده دیگری بمالید. درواقع برای پاک شدن صفحه گوشی آب کافیست و به هیچ پاک کننده شیشه، دستمال مرطوب، صابون یا هر چیز دیگری نیازی نیست. اگر احساس می کنید که آب کافی نیست و شما باید تلفن را ضد عفونی کنید، از محلول 50:50 آب و ایزوپروپیل الکل بهره ببرید و آن را به آرامی با یاری پارچه مرطوب بهره ببرید:

-تلفن را خاموش و هر کابل متصل را قطع کنید

-پارچه را به آب آغشته کنید

-به آرامی و بدون کوچکترین فشاری سطح گوشی هوشمند خود را پاک کنید

-به محض خاتمه کار، گوشی را با یک پارچه تمیز خشک کنید

-اگر گوشی شما ضدآب نیست و از آیفون های قدیمی است بهتر است از پارچه 80 درصد خشک و 20 درصد رطوبت بهره ببرید

منبع: انتخاب

به "چگونه آیفون خود را بدون آسیب تماشا تمیز کنیم؟ ، همه چیز را به آب بسپرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه آیفون خود را بدون آسیب تماشا تمیز کنیم؟ ، همه چیز را به آب بسپرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید