مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تمدید شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مهلت ثبت نام ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان میان پایه که پیش از این تا تاریخ 26 خرداد بود، تا 4 تیر تمدید شد.

مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تمدید شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، محمد علوی تبار، معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان میان پایه تا 4 تیرماه 1402 تمدید شد.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه 13 درصد دانش آموزان میان پایه تا به امروز اقدام به سفارش کتاب درسی سال تحصیلی 1403 - 1402 نکرده اند، مهلت ثبت سفارش کتاب درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir تا 4 تیر ماه 1401 تمدید می گردد تا دانش آموزان میان پایه (دوره ابتدایی پایه های دوم تا ششم و دوره اول متوسطه پایه های هفتم و هشتم و دوره دوم متوسطه پایه های یازدهم و دوازدهم) که به هر علت کتاب درسی خود را ثبت نام نکرده اند در این بازه سفارش خود را ثبت نمایند.

علوی تبار در مورد دانش آموزان میان پایه ای که تا به امروز پیروز به ثبت سفارش کتاب درسی نشده اند، یادآور شد: ضرورت دارد خانواده ها و مدارس در این فرصت زمانی سفارش دانش آموزان را در سامانه ثبت نمایند، مسؤولیت آنالیز، اطلاع رسانی و پیگیری سفارش دانش آموزان بر عهده مدارس است.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی توضیح داد: مطابق تقویم زمانی مندرج در شیوه نامه سفارش و توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی 1403 - 1402 و اطلاع رسانی قبلی، زمان ثبت سفارش کتاب درسی دانش آموزان میان پایه در تاریخ 26 خردادماه به اتمام می رسد که اکنون به مدت 9 روز (از 27 خرداد تا 4 تیر ماه) تمدید شده است.

وی در مورد سایر پایه های تحصیلی هم گفت: ثبت سفارش دانش آموزان ورودی پایه های اول، هفتم و دهم از پنجم تیرماه پس از ثبت نام در مدرسه و ثبت اطلاعات آنها در سامانه سیدا آغاز خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید