برگزاری دومین سمپوزیوم گردشگری و سرمایه گذاری سبز در تهران

به گزارش وبلاگ کلشی ها، سرپرست دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: دومین سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه گذاری سبز با هدف تبیین فعالیت های گردشگری منطبق با معیارهای محیط زیست بهمن ماه امسال در مرکز برگزار می شود.

برگزاری دومین سمپوزیوم گردشگری و سرمایه گذاری سبز در تهران

به گزارش وبلاگ کلشی ها از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ابوطالب قاسمی با اعلام این خبر اظهارداشت: دومین سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه گذاری سبز به عنوان اقدامی مشترک از سوی دانشکده گردشگری و شتاب دهنده فاخر بوم دانشگاه علم و فرهنگ، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان توسعه تجارت ایران با هدف تبیین فعالیت های گردشگری منطبق با معیارهای محیط زیست یا حوزه سبز، 23 تا 25 بهمن ماه امسال در سالن سبز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

وی گفت: مراسم افتتاحیه این سمپوزیوم همزمان با اولین روز برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با ایراد سخنرانی صاحب نظران و مقامات این حوزه، 23 بهمن ماه از ساعت 11 در سالن سبز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز می شود و با برپایی پنل تخصصی بازاریابی و صادرات خدمات گردشگری با موضوع گردشگری سبز پیش خواهد رفت.

قاسمی با تشریح برنامه های روز دوم و سوم سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه گذاری سبز در حاشیه نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران افزود: برگزاری پنل های تخصصی کارآفرینی گردشگری خوراک ایران، آینده پژوهی گردشگری سلامت ایران، کارگاه آشنایی با ارزش های محیط زیست در کلان شهر شیراز از دیدگاه تورگردانان، پنل فناوری های سبز و ارتباطات در گردشگری، سرمایه گذاری های سبز در گردشگری و اجرای مراسم اختتامیه در ظهر روز سوم-25 بهمن ماه- نیز تشکیل دهنده سایر برنامه های این رویداد هستند.

سرپرست دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در رویداد سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه گذاری سبز تلاش شده است تا خدمات گردشگری پایدار، سازگار با محیط زیست و تقویت مسئولیت اجتماعی با دعوت از اندیشمندان، متخصصین، تشکل های علمی، صنفی و پژوهشگران متخصص این حوزه تبیین و آخرین مباحث علمی و جهانی مرتبط مورد بررسی قرار گیرد.

وی اظهارداشت: دوره دوم این سمپوزیوم در ادامه دوره نخست این رویداد که پاییز امسال برگزار گشت، برپا خواهد شد و اکنون دیگر سرمایه گذاری های سازگار با محیط زیست موضوع روز و مورد بحث گردشگران و سرمایه گذاران است و این مبحث در کانون توجه عموم فعالین این حوزه قرار گرفته است.

قاسمی از عموم اندیشمندان، متخصصان و علاقه مندان به این حوزه دعوت کرد تا با شرکت در این رویداد علمی و تخصصی موجبات هم افزایی تجارب و دانش افزایی سرمایه گذاری های سبز در زیست بوم گردشگری کشور را فراهم کنند.

هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از 23 تا 26 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دایر خواهد بود و سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه گذاری سبز نیز در حاشیه این رویداد در سه روز ابتدایی نمایشگاه برگزار خواهد شد.

منبع: دنیای سفر

به "برگزاری دومین سمپوزیوم گردشگری و سرمایه گذاری سبز در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دومین سمپوزیوم گردشگری و سرمایه گذاری سبز در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید