معاون وزیر: حسین علیمرادی الگو و سرآمد جوانان است

به گزارش وبلاگ کلشی ها، تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، با صدور پیامی به مناسبت دومین سالروز درگذشت زنده یاد حسین علیمرادی گفت وی الگو و سرآمد جوانان، مردان و زنان نیک اندیش و همه افرادی است که دل در گرو خدمت به مردم دارند.

معاون وزیر: حسین علیمرادی الگو و سرآمد جوانان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش در دومین سالروز درگذشت زنده یاد حسین علیمرادی پیغامی صادر کرد.

متن پیغام وی به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هشتم آذرماه سالروز درگذشت جوانی از نسل سوم انقلاب اسلامی است که امروز الگو و سرآمد همه جوانان، مردان و زنان نیک اندیش و همه کسانی است که دل در گرو خدمت به مردم دارند، زنده یاد حسین علیمرادی جوان جهادگر مدرسه ساز.

حسین علیمرادی آینه تمام نمای یک جوان جهادگر نیک اندیش بود که با اخلاص و پشتکار و برخورداری از روحیه نقادانه و مطالبه گرانه بسکمک از مسئولین را هم به چالش کشید و به تکاپو واداشت. او که در راه کمک به مردم محروم سیستان و بلوچستان و زدودن زنگارهای جهل از فکر بچه ها و نوجوانان قدم در راه مدرسه سازی و مدرسه کمک گذاشت و جان خود را در این راستا تقدیم کرد و شهید راه خدمت شد.

دست کمک به دشت کمک یادگار ارزشمند حسین علیرادی و دوستان جهادگر و خیرش است، که امروزه در استان سیستان و بلوچستان و به ویژه منطقه دشت کمک ثمره کوشش های او را می بینیم. صدها کلاس درسی که با کوشش او و همراهی خیران ساخته شده باقیات الصالحات اوست و این راه همچنان ادامه دارد.

امروزه نام و یاد و راه او در مجموعه نظام تعلیم و تربیت و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور همیشه جاودان و افتخارآمیز است، ما وظیفه خویش می دانیم که در ترویج و بزرگداشت همت و جهاد ماندگار این جوان نیک اندیش ونیک کردار بکوشیم و اندیشه او را زنده نگه داریم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "معاون وزیر: حسین علیمرادی الگو و سرآمد جوانان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر: حسین علیمرادی الگو و سرآمد جوانان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید