مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما تغییر کرد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس رسانه ملی در حکمی حسین قرایی را به سمت مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما تغییر کرد

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این حکم، ماموریت هایی از جمله تقویت ارتباط همدلانه در خانواده بزرگ رسانه ملی، تحکیم مناسبات صمیمانه با جامعه هنری و هنرمندان، تبیین روشن و فعال سازی زمینه ها و فرصت های هم افزایی رسانه ملی با دیگر نهادها و دستگاه ها، توسعه و تعمیق ارتباط نهادینه نخبگان با سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی، ارتباط مستمر و گسترده با جمهور مردم و تعبیه سازوکارهای مناسب برای اطلاع به هنگام و دقیق از ظرفیت ها و نیازهای لایه های اجتماعی و تنظیم و هماهنگ سازی ارتباطات هم افزا با رسانه ها را برای مدیرکل نو روابط عمومی رسانه ملی معین کرده است.

قرایی پیش از این معاون فرهنگی - دانشجویی دانشگاه صدا و سیما و مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بود. او همچنین مدیریت هنرستان صداوسیما، ریاست روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج و تدریس در دانشگاه را در کارنامه خود دارد.

قرایی کتاب های متعددی از جمله کوچ لبخند، از صدای سخن شعر، از سنا باد شعر، انسان، رزمنده، نویسنده، حوالی روشن صدا، از مشهد تا ژوهانسبورگ، همسایه سدر و همسفر رود، در جستجوی مهتاب، دلت را خانه ما کن، اتل متل یه شاعر و شمع بیت المال را خاموش کن را به رشته تحریر درآورده است.

رئیس رسانه ملی در این حکم همچنین از تلاش های صادقانه محمدحسین رنجبران در دوران تصدی این سمت قدردانی کرد.

منبع: فرارو

به "مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید