فال روزانه و طالع بینی امروز شنبه 19 آذر 1401؛ قدری نگرانی و بیم دارید

به گزارش وبلاگ کلشی ها، از نظر احساسی، شاید امروز احساس کنید آسیب پذیر و بی پناه هستید. طبیعی است وقتی حرف ها را بیش ازحد به خودتان بگیرید، زندگی عاشقانه تان با مشکل روبرو گردد.

فال روزانه و طالع بینی امروز شنبه 19 آذر 1401؛ قدری نگرانی و بیم دارید

وبلاگ کلشی ها | امروز صبح و غروب، خواب ناآرام و سخت بیدار شدن در راه است. حال و هوای امروز قدری نگرانی و بیم در خود دارد و انرژی نپتون سبب می گردد که ما اهداف و خودارزشی مان را زیر سوال ببریم. افتخار کردن و مدیریت مسئولیت های فردی اهمیت دارد حتی اگر دلتان با شما همراه نباشد. به یاد بیاورید که حس افسردگی گاه به گاه به سراغ همه ما می آید، پس یک روز بد نباید شما را نسبت به پیگیری اهداف و رویاهایتان ناامید کند.

متاسفانه انرژی آشفته ای بر تمام روز غالب است و به خوش بینی ما نیز ضربه می زند و کاری می نماید حفظ ظاهر برایمان سخت گردد. با خودتان و دیگران مهربان باشید، چون این انرژی آشفته بر همه ما اثر می گذارد. پشتیبان دوستان تان باشید و اگر نیاز به خلوت کردن داشتید، حتماً این زمان را به خوتان بدهید! خوشبختانه تا شب این انرژی آشفته سبک خواهد شد. خودتان را سرگرم کار خانه کنید یا دوش بگیرید تا انرژی منفی روز را از خودتان دور کنید.

از نظر احساسی، شاید امروز احساس کنید آسیب پذیر و بی پناه هستید. طبیعی است وقتی حرف ها را بیش ازحد به خودتان بگیرید، زندگی عاشقانه تان با مشکل روبرو گردد. در شرایط کیهانی امروز، خاطرات کودکی تان زنده شده و غرورتان برانگیخته می گردد. حالا فرصت بسیار خوبی است تا به هر الگوی ناسالمی که بر اساس الگوبرداری از والدین تان وارد رابطه عاشقانه تان نموده اید عمیقاً فکر کنید. لازم نیست همواره واکنش نشان دهید. بهتر است به جای این کار، اول احساسات تان را ارزیابی کنید.

در حوزه مسائل ممکن است با راهکار های غیرمنتظره و زوایای عجیب، اما معناداری رو به رو شوید، چون عالم هستی می خواهد در برطرف نگرانی هایتان به شما یاری کند.

منبع: فرادید

به "فال روزانه و طالع بینی امروز شنبه 19 آذر 1401؛ قدری نگرانی و بیم دارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه و طالع بینی امروز شنبه 19 آذر 1401؛ قدری نگرانی و بیم دارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید