شانس بالای پیروزی بایدن مقابل ترامپ

به گزارش وبلاگ کلشی ها، نتایج نظرسنجی جدید نشان می دهد، در رقابت ورود به کاخ سفید جو بایدن 71 درصد شانس شکست دونالد ترامپ را دارد.

شانس بالای پیروزی بایدن مقابل ترامپ

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، آمار نشان می دهد دونالد ترامپ تنها 29 درصد شانس پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر را دارد.

در بیانیه مرکز نظرسنجی فایوترتی ایت (FiveThirtyEight) آمده است: در حالی که واضح است بایدن اکنون از ترامپ جلوتر است، هم در سراسر کشور و هم در ایالت های چرخشی، این نظرسنجی نشان می دهد که ترامپ فرصت چشمگیری برای پیروزی در انتخابات دارد زیرا هنوز فرصت بسیاری برای تنگاتنگ شدن این رقابت زمان باقی مانده است. اما صبر کنید! آیا شما باید به این نظرسنجی ها اعتماد کنید؟

در ادامه این بیانیه آمده است: هیلاری کلینتون سال 2016 در نظرسنجی ها پیشتاز بود؟ بله اما کلینتون پیشتازی اندکی در بیشتر نظرسنجی ها داشت و پیروزی ترامپ درون خطای عادی نظرسنجی بود. پیشتازی بایدن مقابل ترامپ از اوج کلینتون بالاتر است. بایدن همچنین از مجموع حمایت بیشتری نسبت به کلینتون برخوردار است.

نظرسنجی همین موسسه در زمان انتخابات 2016 آمریکا حاکی از آن بود که کلینتون 71.4 درصد شانس پیروزی دارد و ترامپ تنها 28.6 درصد امکان برد دارد؛ این پیش بینی بسیار شبیه یافته های جدید این موسسه درباره بایدن و ترامپ است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "شانس بالای پیروزی بایدن مقابل ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس بالای پیروزی بایدن مقابل ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید