سرلشکر باقری: ارتش پیروز تر از همواره در حال اجرای مأموریت ها است، خداوند را بخاطر چنین ارتش فداکاری شاکریم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: بیست و نهم فروردین ماه، روز ارتش و روز حماسه آفرینی ها و فداکاری های نیروی زمینی قهرمان و یادگار امام راحل بزرگوار است که این روز را برای حضور ارتش در میان مردم و رژه در میان مردم معین کردند.

سرلشکر باقری: ارتش پیروز تر از همواره در حال اجرای مأموریت ها است، خداوند را بخاطر چنین ارتش فداکاری شاکریم

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کلشی ها، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در حاشیه ملاقات با فرمانده کل ارتش در جمع وبلاگ کلشی ها با تبریک روز ارتش گفت: بیست و نهم فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و روز حماسه آفرینی ها و فداکاری های نیروی زمینی قهرمان و یادگار امام راحل بزرگوار است که این روز را برای حضور ارتش در میان مردم و رژه در میان مردم معین کردند.

وی اضافه کرد: هر ساله رژه باشکوه ارتش جمهوری اسلامی ایران در کشور برگزار می شد، لکن سال جاری به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری این مراسم نبوده و به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی، رژه به شکل دیگری تحت عنوان رژه خدمت بمنظور برطرف آلودگی از بخش های اعظمی در کشور به نمایش گذاشته خواهد شد.

سردار سرلشکر باقری اذعان داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با انسجام، سازماندهی مناسب، پا در رکابی و آمادگی کامل و تحرک بالا، شجاعانه و پیروز تر از همواره در حال اجرای مأموریت ها است و امروزه در دفاع از مرز های زمینی، هوایی و دریایی کشور کاملا آماده و پیروز در حال اجرا وظیفه است.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح خاطر نشان کرد: ارتش علاوه بر حفظ آمادگی های رزمی و دفاعی بدون اینکه خللی در مأموریت های ذاتی بوجود آید، به طور کامل و مطلوب و با تمام توان به یاری ملت شریف کشورمان آمده و در دفاع از سلامت و بهداشت مردم از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

وی گفت: عزیزان ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران، چه در مسئله برطرف آلودگی از معابر و شهر ها و مناطق آلوده، چه در مسئله کنترل تردد در جاده ها در دوره محدودیت رفت و آمد ها و چه در مسئله مداوای بیماران در بیمارستان های ارتش که بیش از 30 بیمارستان ارتش در این مأموریت سهیم بودند و سهیم هستند و بیمار پذیرفتند و بیمار دارند، مانند همه عزیزان ما در بخش سلامت کشور که مشغول کار شبانه روزی اند در حال اجرای مأموریت هستند.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح اضافه کرد: در بسیاری از پادگان ها و شهرک های مسکونی ارتش، کارکنان و خانواده های آن ها به شکل های مختلف اعم از فراوری لوازم بهداشتی و درمانی بصورت خودجوش و داوطلبانه در حال خدمت و فعالیت هستند که جای قدردانی دارد.

سردار سرلشکر باقری با بیان اینکه باید خداوند را بخاطر چنین ارتش فداکار و مردمی شاکر بود، گفت: امیدواریم در سال 99 که سال جهش فراوری است، به فضل الهی شاهد جهش توفیقات بخش دفاعی و نیرو های مسلح کشورمان باشیم و ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز بیش از گذشته و بهتر از گذشته در همه زمینه ها درخشش و پیروزیت داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرلشکر باقری: ارتش پیروز تر از همواره در حال اجرای مأموریت ها است، خداوند را بخاطر چنین ارتش فداکاری شاکریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر باقری: ارتش پیروز تر از همواره در حال اجرای مأموریت ها است، خداوند را بخاطر چنین ارتش فداکاری شاکریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید