خواص معجزه آسای زیتون برای سلامتی

به گزارش وبلاگ کلشی ها، شهر خبر/ یک کاسه زیتون از 30 سال پیش برای درمان بیماری ها استفاده می شد. در حال حاضر سیستم غذارسانی در کل دنیا به صورتی است که زیتون میوه ای قابل دسترس و پررواج شده است. زیتون با مدیترانه ارتباط دارد، گرچه در حال حاضر در سراسر دنیا رشد می نماید. درختان زیتون را در اسپانیا، آرژانتین، یونان، ایتالیا، مراکش، مصر، مکزیک و کالیفرنیا پیدا خواهید کرد.

خواص معجزه آسای زیتون برای سلامتی

مقدار کالری موجود در زیتون ها با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال در زیتون های سبز کوچک دارای تقریبا 4 کالری است و در زیتون های سیاه حدود 7 کالری است. اما همه این ها هیچ اهمیتی ندارد زیتون در ابتدا زمانی که کال است به رنگ سبز است و سپس با گذر زمان نسبت به طبیعتی که دارد تیره و تیره تر می گردد. مهم این است که اندازه یا رنگ زیتون مهم نیست. زیتون یک منبع عالی از ویتامین E، مس، روی و فیبر است.

زیتون حاوی آنتی اکسیدان است که با سرطان مقابله می نماید. این آنتی اکسیدان به طور انحصاری در زیتون یافت می گردد. این میوه از سرطان پوست و پستان جلوگیری می نماید. زیتون و روغن زیتون باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر می گردد. زیتون ها دارای آهن زیاد هستند، که به تشکیل هموگلوبین یاری می نماید. این امر باعث حمل اکسیژن در خون می گردد که انرژی شما را حفظ می نماید و سیستم ایمنی بدن شما را تحریک می نماید.

منبع: همگردی

به "خواص معجزه آسای زیتون برای سلامتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواص معجزه آسای زیتون برای سلامتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید