خبر خوش به سه و نیم میلیون نفر ، آخرین شرایط واگذاری سهام عدالت جاماندگان

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: برای سهام عدالت جاماندگان جزء اینکه شورای عالی سیاست های کلی اصل 44 این موضوع را تصویب کند، راه دیگری وجود ندارد.

خبر خوش به سه و نیم میلیون نفر ، آخرین شرایط واگذاری سهام عدالت جاماندگان

به گزارش وبلاگ کلشی ها، حسین قربانزاده در گردهمایی مدیران کل امور مالی و دارایی استان های سراسر کشور با اشاره به حجم بالای موضع گیری ها در مورد مصوبه مولدسازی دارایی های دولت گفت: حقیقت قصه این است که علیرغم نگرانی همه دوستان، به این مساله خوش بین هستم، چراکه این اصل را بسیار بدیهی می دانم و شروع مولدسازی حرکتی مثبت و تحول آفرین در کشور خواهد بود و در این مسیر بسیاری از موضوعات پاسخ خود را دریافت می نمایند.

رئیس سازمان خصوصی سازی با تأکید بر اینکه مولدسازی می تواند بعضی منطقه ها راکد را متحول کند و مردم نیز از آثار آن منتفع شوند، اضافه نمود: مسئولیتی برعهده ماست که باید تمام کوشش خود را در این زمینه به کار بگیریم تا حبس دارایی شکسته گردد و قفل دارایی راکد دولت از بین برود تا ما بتوانیم امید داشته باشیم که از این طریق اقتصاد پرتلاطم و پرنوسان سامان یابد.

او بر ضرورت تبیین ابعاد مولدسازی و واقعیت آن برای مردم تأکید کرد: در مسیر اجرا باید دارایی دولت از این بایگانی راکد خود متحول گردد تا بیشترین درآمد و بهره وری صورت گیرد و در حوزه مولدسازی ما با دارایی های مازاد کار داریم.

معاون وزیر اقتصاد بعلاوه در مورد معین تکلیف جاماندگان سهام عدالت نیز گفت: اول باید شورای عالی سیاست های کلی اصل 44 تشکیل گردد و شیوه اجرایی را مصوب کند تا بتوان پرتفوی سهام عدالت را نهایی کرد.

رییس سازمان خصوصی سازی گفت: در حال حاضر پرتفوی سهام عدالت جاماندگان معین است، احکام ضوابط آن هم به تصویب هیات وزیران رسیده بود، اما هیات تطبیق مجلس به آن ایراد گرفت و گفت که مطابق قانون اجرایی سیاست های کلی اصل 44 باید این شورا درباره آن تصمیم بگیرد و نه هیات وزیران؛ بنابراین در حال حاضر جز اینکه شورای عالی سیاست های کلی اصل 44 این موضوع را تصویب کند، راه دیگری وجود ندارد.

قربانزاده اضافه نمود: سه و نیم میلیون افراد نو دارای سهام عدالت خواهند شد که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "خبر خوش به سه و نیم میلیون نفر ، آخرین شرایط واگذاری سهام عدالت جاماندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش به سه و نیم میلیون نفر ، آخرین شرایط واگذاری سهام عدالت جاماندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید