خبرنگاران تیم فوتبال سردار بوکان در یک بازی تدارکاتی به تساوی رسید

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مهاباد- خبرنگاران- سرپرست اداره ورزش وجوانان بوکان گفت: تیم فوتبال سردار این شهرستان که خود را برای بازی های لیگ دسته 2 باشگاه های کشور آماده می کند، آخرین بازی تدارکاتی خارج از خانه خود را مقابل تیم اسپاد تهران را با تساوی به پایان رساند.

خبرنگاران تیم فوتبال سردار بوکان در یک بازی تدارکاتی به تساوی رسید

سلیمان سواره روز پنجشنبه در کفت و گو با خبرنگار وبلاگ کلشی ها گفت: این دیدار تدارکاتی عصر امروز در ورزشگاه صباشهر تهران برگزار شد که 2 تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به نتیجه بدون گل رضایت دادند.

وی با بیان اینکه این چهارمین بازی تدارکاتی این تیم بود ادامه داد: تیم فوتبال سردار با هدف برگزاری دیدارهای تدارکاتی و جذب بازیکنان باقی مانده و رساندن سطح آمادگی جسمانی، تکنیکی و تاکتیکی تیم به شرایط مطلوب در تهران اردوی یک هفته ای برپاکرده است .

سرپرست اداره ورزش و جوانان بوکان با بیان اینکه این آخرین بازی تدارکاتی تیم فوتبال سردار بوکان پیش از آغاز مسابقات لیگ دسته 2 کشور است اضافه کرد: سردار در طی 2 هفته اخیر سه بازی محبت آمیز با تیم های جوانان تراکتورسازی تبریز، کاویان نقده و امید اتحاد تهران برگزار کرده است که در همه این بازی ها به پیروزی رسیده است.

تیم فوتبال سردار بوکان نماینده استان آذربایجان غربی در لیگ دسته 2 باشگاه های کشور، در گروه دوم این رقابت ها با تیم های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، مس شهر بابک، شهید قندی یزد، نفت امیدیه، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس آذر قزوین، اترک بجنورد، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم گروه است.

این تیم طبق برنامه در هفته های اول تا چهارم به ترتیب با شهدای بابلسر در بابلسر با مس شهربابک در بوکان با پاس همدان در همدان و با نیروی زمینی تهران در بوکان دیدار خواهد کرد.

سردار بوکان فصل گذشته در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با هفت برد، 9 مساوی و 10 باخت و 30 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

این تیم پنج فصل است در لیگ دسته دوم کشور حضور دارد ولی تا به امروز پیروز نشده به لیگ دسته یک کشور صعود کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تیم فوتبال سردار بوکان در یک بازی تدارکاتی به تساوی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تیم فوتبال سردار بوکان در یک بازی تدارکاتی به تساوی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید