جزئیات دستورالعمل ایمنی مدارس در برابر حریق

به گزارش وبلاگ کلشی ها، تهران (پانا) - سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور استانداردسازی سامانه گرمایشی مدارس، دستورالعمل ایمنی مدارس در برابر حریق را تدوین کرد که پس از بررسی و اعلام نظر سازمان آتش نشانی، خدمات ایمنی شهرداری تهران و تأیید نهایی از سوی وزارت کشور، برای اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ خواهد شد.

جزئیات دستورالعمل ایمنی مدارس در برابر حریق

اقدامات اجرا شده طی سه سال گذشته و در راستای استانداردسازی سامانه گرمایشی مدارس و همچنین ساخت فضاهای آموزشی نوساز، موجب افزایش ضریب ایمنی مدارس شده است.

بر همین اساس، در راستای استانداردسازی سیستم های گرمایش مدارس و در جهت جلوگیری و پیشگیری از هرگونه حوادث احتمالی، دستورالعمل ایمنی مدارس در برابر حریق به منظور تسهیل در فرآیندهای تصمیم گیری کارشناسان معماری، سازه، تأسیسات مکانیکی و الکتریکی و بهره برداری مطلوب از فضا و امکانات آموزشی تدوین شده است.

هدف از تهیه این دستورالعمل، کمک به طراحی سیستم حریق مدارس به منظور بهبود ایمنی و حفاظت از این فضاها، امکانات، تجهیزات و کاربران آن ها در برابر آتش سوزی است.

این دستورالعمل، برای بررسی و أخذ نظرات مشورتی در اختیار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران قرار گرفته است که پس از آن به وزارت کشور ارسال و پس از تأیید نهایی جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ خواهد شد

منبع: خبرگزاری پانا

به "جزئیات دستورالعمل ایمنی مدارس در برابر حریق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات دستورالعمل ایمنی مدارس در برابر حریق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید