توقیف 260 دستگاه موتورسیکلت قاچاق در تهران

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف 260 دستگاه موتورسیکلت قاچاق احتکار شده در شمال تهران خبر داد.

توقیف 260 دستگاه موتورسیکلت قاچاق در تهران

به گزارش گروه حوادث وبلاگ کلشی ها از فارس، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف 263 دستگاه موتورسیکلت احتکار شده و یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق در 2 انبار یک شرکت در شمال تهران خبر داد.

سردار علی ذوالقدری در تشریح این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مدیرعامل شرکتی در شمال تهران مقادیر فراوانی موتورسیکلت در داخل انبار شرکتش دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

وی شرح داد: تیمی از ماموران این پلیس هویت مدیرعامل شرکت و فعالیت شرکت را بررسی کرده و برای تحقیقات کاملتر به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد خبر صحت داشته و نتیجه تحقیقات اجرا شده به مرجع قضائی منعکس شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار شرکت اخذ شد و تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند، افزود: در بازرسی اولیه از داخل انبار شرکت، 34دستگاه موتورسیکلت برقی احتکار شده و یک دستگاه موتور سنگین قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: در بررسی های بیشتر مشخص شد، یک باب درب برقی که به صورت ماهرانه ای مخفی شده بود به داخل انبار شرکت کارسازی شده است که در ادامه تحقیقات پلیسی، مشخص شد درب برقی مربوط به انبار دیگر شرکت است که از آن مکان نیز 229 دستگاه موتورسیکلت برقی کشف شد.

سردار ذوالقدری افزود: با حضور نماینده وزارت صنعت و معدن شهرستان شمیرانات هر دو انبار پلمب شد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال احتکار شده و قاچاق را 15 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

منبع: جام جم آنلاین

به "توقیف 260 دستگاه موتورسیکلت قاچاق در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقیف 260 دستگاه موتورسیکلت قاچاق در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید