کوشش عجیب معاون اجرایی پرسپولیس برای بازگشت به باشگاه

به گزارش وبلاگ کلشی ها، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی رقابت های خود در لیگ برتر بیست و یکم را شروع نموده است که تکلیف جایگاه مدیر عاملی این باشگاه هنوز نامشخص است.

کوشش عجیب معاون اجرایی پرسپولیس برای بازگشت به باشگاه

مجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه که سرپرستی امور جاری را بر عهده گرفته است تبدیل به یکی از شانس های اصلی مدیر عاملی این باشگاه شده است.

او در حالی میخواهد با پرداخت تمام و کمال طلب گابریل کالدرون و تأمین اسپانسر برای فصل آینده نظر وزیر ورزش و جوانان را برای ماندن در پرسپولیس جلب کند که حمید سجادی همچنان گزینه های دیگر همانند حمیدرضا گرشاسبی و حبیب کاشانی را که بازنشسته هستند مورد آنالیز قرار می دهد.

در این بین ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس که با حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با محرومیت روبرو شده بود با بهانه حضور در خدمت سربازی از جمع مدیران باشگاه خداحافظی کرد تا در سکوت کامل خبری از این تیم جدا گردد.

شکوری پس از آشتی با ساکت الهامی سرمربی فعلی نساجی مازندران کوشش های خود برای بازگشت در پرسپولیس را شروع کرد.

او که در دوران حضورش به عنوان معاون اجرایی باشگاه در دوران مدیرعاملی جعفر سمیعی حضور جنجالی در فضای مجازی داشت همچنان در صفحات شخصی خود در توئیتر و اینستاگرام درباره پرسپولیس اظهار نظر می نماید.

شکوری که حضورش در پرسپولیس با جنجال هایی نظیر درگیری لفظی با بوژیدار رادوشوویچ و اختلاف نظر شدید با یحیی گل محمدی همراه بود منتظر فرصت برای حضور دوباره در جمع مدیران باشگاه است.

این در حالی است که مدیران وزارت ورزش و در رأس آنها حمید سجادی هیچ علاقه ای به حضور ابراهیم شکوری در پرسپولیس ندارند و او شانسی برای حضور در صندلی مدیرعاملی و مدیران باشگاه ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کوشش عجیب معاون اجرایی پرسپولیس برای بازگشت به باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش عجیب معاون اجرایی پرسپولیس برای بازگشت به باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید