تغییر ساعت کاری مدارس و ادارات مشهد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، استاندار خراسان رضوی گفت: برنامه تغییر ساعات شروع به کار مدارس و ادارات مشهد در مهر ماه سال جاری با هدف روان شدن ترددها و کاهش ترافیک ادامه دارد.

تغییر ساعت کاری مدارس و ادارات مشهد

یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در جلسه هماهنگی ترافیک این استان گفت: بر این اساس ساعت فعالیت بانک های استان 6.30 دقیقه، مدارس متوسطه 7 صبح، مدارس ابتدایی از ساعت 7.30 دقیقه و ادارات 8 صبح اعلام شده است.

او اضافه کرد: ساعات شروع به کار مدارس و ادارات در مشهد به منظور حل مشکل ترافیک شهر در مهرماه تغییر کرد، ولی شاهد عدم اجرای صحیح آن در بعضی از مدارس و ادارات هستیم که این اقدام خدمات رسانی به مردم را با مشکل روبرو می نماید.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: بر همین اساس ضروری است تا با تشکیل گروه نظارتی، بر رفتار مدارس به خصوص مدارس غیر انتفاعی و اداراتی که از این قانون سرپیچی نموده اند، نظارت بیشتری صورت گیرد.

نظری بیان نمود: بر اساس گزارش های اعلام شده، اجرای این تغییر باعث کاهش ترافیک در سطح معابر شهر مشهد شده است و بنابراین طرح تغییر ساعات کاری همچنان ادامه دارد.

او توضیح داد: با توجه به اینکه احتیاج است ترافیک صبحگاهی به گونه ای کنترل گردد تا ضمن تقسیم عبور و مرور مردمی شاهد ترافیک روان در سطح شهر مشهد باشیم، ضروری است تا ملاحظاتی همانند مراجعات مردمی به ادارات و حضور دانش آموزان در مدارس نیز مد نظر قرار گیرد.

استاندار خراسان رضوی تاکید نمود: در این مدت باید تجربه به دست آمده به دقت مورد کارشناسی قرار گیرد تا ضمن برطرف مسائل بتوانیم شاهد رفت و آمد بدون دغدغه در سطح کلانشهر مشهد باشیم.

ساعت کاری مدارس و ادارات شهر مشهد برای خدمت رسانی به مردم از روز شنبه، 9 مهرماه به مدت یک ماه با هدف کاهش بار ترافیک تغییر کرد.

وبلاگ کلشی ها خراسان رضوی مشهد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تغییر ساعت کاری مدارس و ادارات مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر ساعت کاری مدارس و ادارات مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید