تست رایگان کرونا از شهروندان شمال شرق تهران

به گزارش وبلاگ کلشی ها، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 تهران از آماده سازی 5 سرای محله برای استقرار تیم پزشکی وزارت بهداشت ودرمان واداره کل سلامت شهرداری تهران اطلاع داد و گفت: شهروندان منطقه 4 در این 5 سرای محله رایگان معاینه می شوند.

تست رایگان کرونا از شهروندان شمال شرق تهران

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران محمد خادمی با بیان این خبر اضافه نمود: به منظور شناسایی و کاهش مبتلایان ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان، 5 سرای محله این منطقه برای انجام تست رایگان pcr ازشهروندان ، در حال تجهیز است .

او با اشاره به اینکه سرای محله تهرانپارس غربی طی روزهای آینده آماده خدمت به شهروندان می گردد، اضافه نمود:در حال حاضر سرای محله تهرانپارس غربی در خیابان 196 شرقی بین فلکه سوم و میدان پروین در حال تجهیز است و شهروندان می توانند طی چند روز آینده جهت انجام تست کرونا از ساعت 9 تا 14 در روزهای شنبه تا چهارشنبه به این محل مراجعه نمایند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 در ادامه اضافه نمود: در این طرح تیم پزشکی اداره کل سلامت شهرداری تهران به همراه وزارت بهداشت ودرمان با حضور در این 5 سرای محله ضمن ارایه خدمات، ازشهروندان تست کرونا می گیرند.

خادمی در انتها گفت: طرح مذکور در سرای محله های مجیدیه شمس آباد -شیان، لویزان -گلشن و قاسم آباد ،ده نارمک اجرایی نیز به زودی اجرایی می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "تست رایگان کرونا از شهروندان شمال شرق تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست رایگان کرونا از شهروندان شمال شرق تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید