تساوی در بازی نساجی و مس عادلانه بود

به گزارش وبلاگ کلشی ها، سرمربی نساجی قائمشهر، تساوی تیمش مقابل مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال کشور را عادلانه توصیف کرد.

تساوی در بازی نساجی و مس عادلانه بود

حمید مطهری سرمربی نساجی قائمشهر درباره تساوی تیمش مقابل مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال کشور، گفت: اگر مقداری بیشتر بچه ها خودشان را باور داشتند، می توانستیم برنده باشیم، اما در نهایت تساوی برای این بازی نتیجه ای عادلانه بود.

او اضافه نمود: هفته اول لیگ بود و باز ی های ابتدایی خیلی سخت است زیرا شناخت دقیقی نسبت به حریف ندارید بلکه شناخت تان کلی است.

مطهری گفت:مدل بازی به شکلی بود که در نیمه اول فوتبال خیلی خوبی بازی کردیم. واقعا فوتبال رو به جلویی بود و در انتقال ها با توجه به اینکه می دانستیم مس رفسنجان تا حدی ضعف دارد، خوب برنامه ریزی کردیم تا از انتقال های منفی حریف استفاده کنیم، اما از فرصت های خود به خوبی استفاده نکردیم.

او اضافه نمود: موقعیت هایی داشتیم و حتی به تیر دروازه حریف هم زدیم، اما مس رفسنجان در نیمه دوم خیلی بهتر از ما بود. فشار بیشتری به نساجی آورد، اما سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. با وجود اینکه در تمرینات مدل جایگیری شیمبا را گوشزد نموده بودیم، اما باز هم این رخ داد. پریرا بازیکن باکیفیتی است و ضربه سر فوق العاده ای زد.

مطهری گفت: از بازیکنانم تشکر می کنم که با همه وجود جنگیدند، کوشش کردند و همه انرژی خود را گذاشتند. تک تک آن ها زحمت کشیدند. آیتم هایی که دنبالش بودیم را به ویژه در نیمه اول خیلی خوب انجام دادند و اگر مقداری بیشتر خودشان را باور داشتند، می توانستیم برنده باشیم. در نهایت تساوی برای این بازی نتیجه ای عادلانه بود.

او درمورد اینکه در صحبت هایش گفت نتیجه تساوی عادلانه بود و آیا این حرف به علت مهره هایی است که مس رفسنجان در اختیار دارد یا سطح بازی دو تیم به هم نزدیک بود، گفت: اگر در بخش حمله مهره های تاثیرگذار داشته باشید، نتیجه اش همین می گردد. در کل مس تیم بسیار خوبی است و در نشست خبری قبل بازی هم گفتم تیم قابل احترامی هستند. خیلی جا ها می بینم می گویند این تیم ها هزینه نموده و میلیاردی هستند.

وبلاگ کلشی ها مازندران ساری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تساوی در بازی نساجی و مس عادلانه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی در بازی نساجی و مس عادلانه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید