استقلال و پرسپولیس در حال غرق شدن هستند، رئیس جمهور فکری بکند!

به گزارش وبلاگ کلشی ها، حسین فرزامی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه گفت: آبی پوشان روزهای سختی را سپری کردند حالا قرعه به نام سعادتمند افتاده است اما مطمئناً او هم نمی تواند در این برهه پیروز شود البته هر کسی به غیر از او هم می آمد، توفیقی برایش حاصل نمی شد. فتح الله زاده که سال ها در استقلال بود نتوانست پیروز شود و او هم خیلی زود از استقلال کنار رفت.

استقلال و پرسپولیس در حال غرق شدن هستند، رئیس جمهور فکری بکند!

عضو پیشین هیئت مدیره استقلال اضافه نمود: مدیرعامل جدید نمی تواند با دو ورق کاغذ تیم را بچرخاند. بلیت فروشی و تبلیغات دور زمین، هیچ کدام سهمی برای استقلال ندارند؛ بنابراین کار کردن در تیمی که بدهی های زیادی دارد بسیار مشکل است.

فرزامی تاکید کرد: به اعتقاد من، رئیس جمهور باید فکری به حال استقلال و پرسپولیس کند تا این دو تیم از این مسائلی که دارند و در حال غرق شدن هستند، نجات پیدا کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آینده تیم را چطور ارزیابی می کنید؟ گفت: به این استقلال خوشبین نیستم، مسائل مالی کمر این تیم را خواهد شکست و هیچ کس به فکر این تیم نیست. باشگاه استقلال چه دست سعادتمند باشد چه دست کسی دیگر، پیروز نخواهد شد. اگر اموال این باشگاه را به خود این تیم بدهند شاید مسائل برطرف شود اما با این اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، نمی توان به آینده این تیم امید داشت.

فرزامی تاکید کرد: این باشگاه مال دولت نیست و به مردم تعلق دارد. سال هاست که می خواهند سرخابی ها را واگذار کنند اما این اتفاق رخ نداده است، بنابراین معلوم نیست سعادتمند هم چه زمانی از استقلال کنار برود، زیرا خیلی زود متوجه خواهد شد که با مسائل زیادی روبرو می شود. متأسفانه فوتبال ما اعتبار زیادی ندارد و باید یک تغییرات اساسی در آن صورت بگیرد.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: فتح الله زاده 10 میلیارد آورد، 8 میلیارد آن مشخص نشد کجا خرج شده و وقتی دید تنها 2 میلیارد باقی مانده و نمی توانست کاری بکند از استقلال کنار رفت. این تیم با طلبکاران زیادی روبروست؛ به دولت بدهکار است و مسائل زیادی دارد. من تعجب می کنم چرا عده ای اصرار دارند لیگ نوزدهم برگزار شود. با شرایطی که این روزها وجود دارد تعطیلی لیگ به نفع همه خواهد بود، زیرا مشخص نیست حق پخش و تبلیغ های قبل از بازی ها کجا هزینه می شود؟

وی در مورد نگرانی هواداران هم گفت: شاید تنها کسانی که صادقانه دلشان برای تیم می سوزد هواداران هستند اما متأسفانه کاری از دستشان برنمی آید و نمی توانند چاره ای برای این مسائل بیاندیشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال و پرسپولیس در حال غرق شدن هستند، رئیس جمهور فکری بکند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و پرسپولیس در حال غرق شدن هستند، رئیس جمهور فکری بکند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید