تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه الزامی شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، معاون دانشجویی دانشگاه تهران از الزامی بودن تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه و سرا ها خبر داد و گفت: در حال حاضر دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پروپزال و رساله خود را تصویب کرده اند در صورت تزریق دو دوز واکسن می توانند نسبت به اسکان در سرا ها اقدام کنند.

تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه الزامی شد

به گزارش ایسنا، علیرضا وجهی در نشست معاونین دانشجویی دانشکدگان و دانشکده های دانشگاه تهران که با موضوع ازسرگیری آموزش حضوری دانشجویان برگزار گشت، اضافه نمود: دانشجویان سرمایه های اجتماعی دانشگاه ها هستند و امیدواریم بتوانیم به زودی شاهد حضور آن ها در دانشگاه ها باشیم، ولی بازگشایی حضوری دانشگاه ها نیازمند فراهم بودن زیرساخت هایی است که امید است دولت و وزارت علوم، دانشگاه ها را در این زمینه حمایت کنند.

وی اضافه نمود: لازم است مسئولان علاوه بر حمایت از دانشگاه ها برای آماده سازی زیرساخت ها، با برنامه ریزی و تدبیر حرکت و تصمیم گیری کنند.

وجهی ضمن تاکید بر لزوم آمادگی و برنامه ریزی دانشکده ها و دانشکدگان برای بازگشت حضوری دانشجویان بر اساس پروتکل های ابلاغی، اظهار داشت: با توجه به الزامی بودن تزریق دو دوز واکسن کرونا جهت امکان حضور در دانشگاه و سراها، مسئولان دانشکده ها و دانشگدگان نسبت به اطلاع رسانی و ترغیب دانشجویان، اساتید و کارکنان جهت تزریق دو دوز واکسن اقدام کنند.

رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران در خصوص نحوه اسکان دانشجویان در سرا ها نیز گفت: دانشگاه ها در این خصوص تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستند. در حال حاضر دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پروپزال و رساله خود را تصویب کرده اند، می توانند پس از ثبت درخواست در سامانه گلستان و تأیید استاد راهنما و رئیس دانشکده و در صورت تزریق دو دوز واکسن نسبت به اسکان در سرا ها اقدام کنند.

هادی بهرامی احسان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران نیز در این نشست بر تلاش مضاعف برای شناسایی و رفع مسائل و مسائل دانشجویان در حوزه های فرهنگی و دانشجویی تاکید کرد و گفت: نیازمند یک حرکت و تلاش جدی در حوزه دانشجویی و فرهنگی هستیم تا بتوانیم محیطی آرام و با نشاط برای تحصیل و زندگی دانشجویان فراهم آوریم.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با اشاره به آثار پاندمی کرونا در جامعه، گفت: متأسفانه کرونا، جوامع بشری را با آثار و تبعات سوئی در زمینه های اقتصاد، سلامت جسم و روان و مسائل خانوادگی روبرو ساخت و دانشجویان مشتاق و چشم انتظار بازگشت به دانشگاه ها هستند که امیدواریم به زودی این امر محقق شود.

مدیران کل حوزه دانشجویی دانشگاه تهران از پایش سلامت روان و جسم دانشجویان، شرایط سراها، بهداشت و سلامت و تغذیه گزارش هایی ارائه دادند و مقرر شد معاونین دانشجویی، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص آغاز آموزش حضوری بصورت مکتوب به معاونت دانشجویی دانشگاه ارسال کنند.

منبع: فرارو

به "تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه الزامی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه الزامی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید