تجهیز نیروی دریایی ارتش به کلکسیونی از تجهیزات و موشک های هوشمند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، تهران (پانا) - فرمانده نیروی دریایی ارتش در بازدید از نمایشگاه دستاورد های دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر، گفت با کوشش بی وقفه کارکنان توانسته ایم نیروی دریایی را به کلکسیونی از تجهیزات از جمله انواع موشک های هوشمند مجهز کنیم.

تجهیز نیروی دریایی ارتش به کلکسیونی از تجهیزات و موشک های هوشمند

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر و نمایشگاه دستاورد های دانشجویان این دانشگاه بازدید کرد.

وی در این بازدید با تبریک عید مبعث، اعلام کرد: با همت و کوشش کارکنان نیروی دریایی ارتش توانسته ایم به دستاورد های پیشرفته ای دست پیدا کنیم و اقدامات مهمی انجام دهیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به بومی سازی ناوشکن ها در این نیرو، خاطر نشان کرد: نیروی دریایی ارتش با کوشش بی وقفه کارکنان توانسته به کلکسیونی از تجهیزات از جمله انواع موشک های هوشمند مجهز گردد؛ با این وجود هنوز در شروع راه هستیم و با کوشش مضاعف می توانیم به صندلی ممتاز و مناسب ایران اسلامی در جوامع بین المللی دست پیدا کنیم.

وی با تاکید بر موقعیت ژئوپولتیک دریایی ایران، گفت: کشور ما از مرز وسیع دریایی و سابقه طولانی دریا نوردی برخوردار است؛ بنابراین قدرت، اقتدار و توانایی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران باید در شان و تراز نظام اسلامی و تاریخ کشور ایران اسلامی باشد.

دریادار خانزادی اظهار کرد: ایران در مرکز راهبردی انرژی دنیا قرار گرفته و تنها کشوری است که بیشترین مزیت ترانزیتی و سواحلی بزرگ و طولانی منطقه را در اختیار دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ویژگی ها و وظایف جوانان انقلابی، توضیح داد: دوران جوانی بهترین دوران برای خودسازی و فراگیری سرشار از امید است؛ هویت جوانان انقلاب اسلامی ریشه در انقلاب و آموزه های دینی دارد و از وحدت کلمه قدرت می گیرد، لذا قدرت را برای خدمت و شهرت رابرای انقلابی بودن می خواهد.

امیر دریادار خانزادی در سرانجام با آرزوی موفقیت برای دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)، ادامه داد: با برنامه ریزی و کوشش فراوان و با فضل خداوند آینده از آن شما و ملت ایران است و در آینده نه چندان دور ما با اقتدار در اوج پیشرفت و توسعه خواهیم ایستاد و شما جوانان هستید که باید از صندلی ممتاز جمهوری اسلامی در مقابل استکبار دنیای دفاع کنید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تجهیز نیروی دریایی ارتش به کلکسیونی از تجهیزات و موشک های هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیز نیروی دریایی ارتش به کلکسیونی از تجهیزات و موشک های هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید