اعضای هیات علمی با توجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود رافع مسائل و پیشرفت کشور باشند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه ای خطاب به رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی، دوازدهم اردیبهشت، روز معلم و استاد را به تمامی استادان و اعضای هیات علمی کشور صمیمانه تبریک گفت.

اعضای هیات علمی با توجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود رافع مسائل و پیشرفت کشور باشند

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ کلشی ها به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه ای خطاب به روسای دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی، دوازدهم اردیبهشت، روز معلم و استاد را به تمامی استادان و اعضای هیئت علمی کشور صمیمانه تبریک گفت و از تمامی آنها دعوت کرد، با توجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود در عرصه دانشگاه مشارکت فعالانه و روزافزونی در طرح ایده های نوآورانه و تولید محصولات دانش بنیان و فناوری های نو داشته و رافع مسائل و پیشرفت کشور باشند.

متن نامه غلامی به شرح زیر است:

سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، اندیشمند و متفکر توانای کشورمان، به درستی روز معلم و استاد نام گذاری شده و فرصتی است تا ضمن ارج نهادن به مقام و جایگاه اندیشه و عالم صمیمانه ترین مراتب سپاسگزاری و قدردانی خود را از جامعه علمی کشور که عهده دار امر آموزش و پژوهش در مجامع علمی کشور هستند ابراز کنم.

ضمن عرض تبریک روز استاد به جناب عالی و یکایک اعضای محترم هیئت علمی که نقش بی بدیلی در ارتقای علم و توسعه کشور دارند، از همکاران گرامی دعوت می کنم با توجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود در عرصه دانشگاه مشارکت فعالانه و روزافزونی در طرح ایده های نوآورانه و تولید محصولات دانش بنیان و فناوری های نو داشته و رافع مسائل و پیشرفت کشور باشند.

امیدوارم جامعه علمی کشور همچنان که تا به حال در گذر از روزهای سخت به شایستگی نقش آفرینی کرده، در این برهه هم با اتکال به قدرت الهی و تلاش و سعی عالمانه و مجدانه خود افق های تازه ای را به روی میهن عزیزمان بگشاید و اعتمادساز و امیدآفرین باشد.

مجدداً همّت و حمیّت همه همکاران عزیز را ارج می نهم و از خداوند بزرگ سلامتی و دوام توفیق آنان را مسئلت دارم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "اعضای هیات علمی با توجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود رافع مسائل و پیشرفت کشور باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای هیات علمی با توجه به مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود رافع مسائل و پیشرفت کشور باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید