اسدبیگی: پرسپولیس قوی ترین تیم ایران است، در حق پیکان اجحاف شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، از نگاه هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس قوی ترین تیم ایران است و شکست دادن این تیم کار آسانی نیست.

اسدبیگی: پرسپولیس قوی ترین تیم ایران است، در حق پیکان اجحاف شد

سینا اسدبیگی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کلشی ها، درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس گفت: هر دو تیم در این بازی دنبال برد بودند و در مجموع شاهد بازی زیبایی بودیم. کادر فنی ما به خوبی پرسپولیس را بررسی نموده بود و آقای حسینی گفته بود که آنها در نیمه دوم با چه روشی دنبال گل زدن خواهند بود. ما دقیقاً روی همان چیزی که سرمربی پیش بینی نموده بود گل خوردیم و متأسفانه روی دو صحنه تمرکزمان را از دست دادیم. در بازی با گل گهر هم دقیقاً از جایی ضربه خوردیم که کادر فنی هشدار داده بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول داری تیم ذوب آهن برابر پرسپولیس خوش شانس بود؟، توضیح داد: شرایط پرسپولیس را نباید با تیم ما مقایسه کنید. آنها واقعاً بازیکنان باکیفیتی دارند و چند سال هم کنار هم بازی نموده اند. ما هم نهایت کوشش مان را کردیم که امتیاز بگیریم. شما دیدید که پرسپولیس چند بازیکن را در اختیار نداشت، ولی باز هم در زمین مسابقه و روی نیمکت بازیکنان معین نماینده ای حضور داشتند. بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب همدیگر را در زمین مسابقه پیدا می نمایند و من معتقدم که آنها قوی ترین تیم لیگ هستند. این هم به خاطر آن است که پرسپولیس در چند سال اخیر کمترین تغییرات را داشته است.

اسدبیگی در خصوص گلی که در این بازی به ثمر رساند، گفت: خیلی دوست داشتم این گل سه امتیازی باشد، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. ما می توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم، ولی متأسفانه در چند صحنه تمرکزمان را از دست دادیم.

هافبک ذوب آهن درباره اینکه از وی به عنوان جانشین قاسم حدادی فر نام برده می گردد، گفت: برای آقا قاسم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم دوباره در زمین مسابقه کاپیتان تیم مان را ببینیم. من هم کوشش می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم، در بازی با استقلال که پاس گل دادم و در بازی با پرسپولیس هم گل زدم و کوشش می کنم تا در ادامه بازی ها هم برای تیمم مثمرثمر باشم. من در ذوب آهن راحت فوتبال بازی می کنم و هیچ استرسی ندارم.

اسدبیگی راجع به حکم ملاقات جنجالی سایپا - پیکان و اینکه آیا ذوب آهن خطر سقوط را احساس نمی کند، یادآور شد: این حکم اجحاف در حق پیکان بود و نظر من این است که نباید نتیجه بازی را تغییر می دادند. آن اتفاقات به دلیل اشتباهات فردی از سوی ناظر داوری یا بازی اتفاق افتاده است و پیکان نباید با چنین حکمی جریمه می شد. ما هم بابت شرایط خودمان نگران نیستیم و آنقدر پتانسیل فنی داریم که در ادامه نتایج خوبی بگیریم و در لیگ بمانیم. با نساجی و سایپا هم در زمین خودمان بازی داریم و مطمئن باشید که تیم ما در لیگ برتر می ماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسدبیگی: پرسپولیس قوی ترین تیم ایران است، در حق پیکان اجحاف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسدبیگی: پرسپولیس قوی ترین تیم ایران است، در حق پیکان اجحاف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید