56 بازار میوه و تره بار برای توانیابان مناسب سازی می گردد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از مناسب سازی 56 بازار میوه و تره بار برای توانیابان شهر در امسال اطلاع داد و گفت: 60 بازار در سال 98 برای سالمندان، جانبازان و افراد دارای معلولیت، مناسب سازی شده است و این طرح امسال برای 56 بازار دیگر شامل 26 بازار جدید و 30 بازار قدیمی در دستور کار سازمان میادین میوه و تره بار قرار گرفته است.

56 بازار میوه و تره بار برای توانیابان مناسب سازی می گردد

سید سعید راد اضافه نمود: با بهسازی بازارهای میوه و تره بار جدید در سال 99 تعداد بازارهای بهسازی شده برای توانیابان به 116 بازار افزایش خواهد یافت.

او در ادامه از اغاز عملیات طراحی و ساخت 17 بازار میوه و تره بار در نیمه اول امسال اطلاع داد و گفت: آغاز طراحی و ساخت 9 بازار دیگر نیز برای نیمه دوم سال برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار تهران یادآور شد: در ساخت بازارهای میوه و تره بار، علاوه بر تعداد جمعیت ساکن در هر محله، میزان دسترسی ساکنان آن محله به بازارهای میوه و تره بار محلات همجوار نیز مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد.

راد در انتها با اعلام اینکه بهره برداران این سازمان باید بتوانند محصول مورد احتیاج شهروندان را فراهم نمایند باید از توانایی تامین این محصولات در طول سال برخوردار باشند، اعلام کرد: تمام کوشش خود را به کار خواهیم گرفت که فاصله فراوری تا مصرف را به حداقل میزان ممکن کاهش دهیم و بتوانیم محصولات را به صورت مستقیم در اختیار شهروندان قرار دهیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "56 بازار میوه و تره بار برای توانیابان مناسب سازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "56 بازار میوه و تره بار برای توانیابان مناسب سازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید