چند راهکار ساده برای خرید ارزان بلیط هواپیما

به گزارش وبلاگ کلشی ها، با وجود اینکه 80 درصد مردم دنیا فوبیای ارتفاع دارند و از پرواز کردن می ترسند، بیشتر قریب به اتفاق دوست دارند حتی برای یکبار هم که شده پرواز با هواپیما را تجربه کنند.

چند راهکار ساده برای خرید ارزان بلیط هواپیما

مسافرت با هواپیما جذابیت های خاص خودش را دارد اما بهتر است بدانید در کشور ما به دلیل قیمت های بالای بلیط هواپیما تنها 5/2-2 درصد از مردم با هواپیما مسافرت می کنند و بسیاری از افراد به میل به پرواز خود نمی توانند پاسخ دهند. چراکه هزینه مسافرت با هواپیما گران بوده و از عهده بسیاری از افراد خارج است. اما جالب است بدانید که با کمی تأمل و تحقیق می توانید از میان نرخ های متفاوت آژانس های هواپیمایی بلیط های مقرون به صرفهی تهیه کنید. در این مقاله همراه بلیط جت باشید تا با ترفندهای خرید بلیط هواپیما مطلع شوید و پروازی مقرون به صرفه ای داشته باشید.

از پروازهای توقف دار بلیط بخرید

همه ما هنگام سفر بیش از آنکه در پی لذت از سفر باشیم در پی سریع ترین راه ممکن برای رسیدن به مقصد هستیم غافل ازینکه می توانیم بخشی از لذت سفرمان را در جهت مقصد مورد نظرمان تجربه کنیم. پروازهای توقف دار این فرصت را به شما می دهند تا ضمن خرید بلیط هواپیما مقرون به صرفه در شهری که توقف کردید نیز گشت کوتاهی بزنید و با یک تیر دو نشان بزنید.

آنلاین خرید کنید

با جستجوی بلیط هواپیما روی موتور جستجوی بلیط سایت های فروش آنلاین و استفاده از فیلترهای جست وجو می توانید بلیط ها را از مقرون به صرفه ترین قیمت مرتب کرده و نرخ بلیط ها را باهم مقایسه کنید و بلیط مقرون به صرفه تری را بخرید.

به چارتر و سیستمی بودن بلیط توجه کنید

لزوما چارتر بودن بلیط به معنای مقرون به صرفه بودن آن نیست و در بعضی از روزهای سال و معمولا هنگام پیک سفر بلیط های چارتر قیمت های بالاتری نسبت به بلیط های سیستمی دارند. بنابراین بسته به زمان سفر خود می توانید بلیط چارتر یا سیستمی مناسبی را بخرید. لازم است بدانید برای خرید بلیط سیستمی بهتر است زودتر اقدام کنید. چون بلیط سیستمی دارای کلاس های پروازی متفاوتی هست و اگر زودتر اقدام کنید بلیط مقرون به صرفه تری گیر می آورید.

با بلیط چارتر مقرون به صرفه سفری خاطره انگیز تجربه کنید

اگر بتوانید در زمان هایی که طرفداران سفر کم است مسافرت بروید می توانید با بلیط چارتر مقرون به صرفه و قیمت های بسیار پایین به نقاط پرطرفدار جهانی سفر کنید و به میل به پرواز خود، با پایین ترین قیمت پاسخ دهید.

در روزهای پیک سفر، بلیط نخرید

اگر برای سفر کردن محدودیت زمانی ندارید بهتر است بدانید فرصت خوبی برای خرید مقرون به صرفه بلیط هواپیما در اختیار شما است. چراکه بلیط هواپیما در روزهای پیک سفر قیمت بالاتری دارد. بنابراین توصیه ما به شما انتخاب روزهای وسط هفته و روزهایی هست که تعطیلات نبوده و افراد کمتری تمایل به سفر دارند. برای مثال معمولا نرخ بلیط هواپیما در روزهای پاییز و قبل از سال نو میلادی پایین تر از روزهای عادی است.

برای سفر در روزهای تعطیل، برنامه زمانی مناسبی را تنظیم کنید

سفر در تعطیلات اجتناب ناپذیر است و بیشتر افراد به واسطه شرایط کاری در روزهای تعطیل سفر می فرایند. برای سفر در این روزها بهتر است زمان رفت و برگشت خود را یک یا چند روز قبل و بعد از تعطیلات در نظر بگیرید. در این صورت می توانید بلیط مناسب تری را بخرید.

عضو باشگاه مشتریان سایت ها شوید

در سایت های فروش آنلاین بلیط ثبت نام کنید و شماره یا ایمیل خود را وارد کنید تا بلیط های لحظه آخری و چارتر به صورت اتوماتیک برایتان ارسال شود. در این صورت از مقرون به صرفه ترین بلیط ها در هر زمان مطلع می شوید و می توانید بلیط مقرون به صرفه بخرید.

همراه ما در بلیط جت باشید تا مقرون به صرفه پرواز کنید.

منبع: کجارو / bilitjet.com

به "چند راهکار ساده برای خرید ارزان بلیط هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند راهکار ساده برای خرید ارزان بلیط هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید