ویژگی تازه نوت پد مایکروسافت فاش شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها به نقل از نئو وین، مایکروسافت مشغول توسعه ویژگی های نو برای ویندوز 11 و بعلاوه اپ های مختلف است. اکنون طبق اطلاعاتی که یکی از کارمندان شرکت فاش نموده، به نظر می رسد یکی از اپ هایی که در این فرایند تغییر می نماید نوت پد است که احتمالاً از تب های مختلفی پشتیبانی خواهد نمود.

ویژگی تازه نوت پد مایکروسافت فاش شد

تب های مختلف در نوت پد مانند تب های مختلف در Files Explorer و مرورگرهای وب عمل می نمایند. به عبارت دیگر نیازی نیست کاربر برای چند فولدر مختلف، پنجره های متعددی باز کند. تمام آنها را می توان در یک پنجره اما با تب های مختلف باز کرد.

اگر قابلیت تب در نوت پد ارائه گردد، احتمالاً مجذوب کننده ترین ویژگی برای ویندوز 11 خواهد بود. آخرین باری که اخباری درباره تغییرات مرتبط با این اپ منتشر شد، زمانی بود که مایکروسافت اپ نوت پد را برای کاربران ویندوز 11 دوباره طراحی کرد.

تصاویری از نوت پد همراه تب های مختلف منتشر شده که در آن پیامی به کاربران هشدار داده از صفحه مذکور اسکرین شات نگیرند. با وجود هشدار مایکروسافت، قبل از اینکه منتشر نماینده عکس بتواند آن را حذف کند، اسکرین شات مذکور در توئیتر به طور گسترده منتشر شد.

البته در اسکرین شات مذکور هیچ اطلاعاتی درباره آنکه ویژگی چه زمان عرضه می گردد، وجود ندارد. محتمل است مایکروسافت مشغول آنالیز قابلیت های تازه در نوت پد در ویندوز 11 باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ویژگی تازه نوت پد مایکروسافت فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی تازه نوت پد مایکروسافت فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید