وحشت در پرواز تیم ذوب آهن؛ ماسک های اکسیژن باز شد!

به گزارش وبلاگ کلشی ها، طبق اخبار رسیده پرواز تیم ذوب آهن از تبریز به اصفهان با ترس و وحشت بازیکنان، کارد فنی و دیگر مسافران به همراه بوده و اتفاقاتی را هم به همراه داشته است.

وحشت در پرواز تیم ذوب آهن؛ ماسک های اکسیژن باز شد!

روز گذشته ذوبی های اصفهان در تبریز به مصاف تراکتور رفتند که در نهایت شاگردان ساکت الهامی با نتیجه 2-1 بازی را به نفع خود به سرانجام بردند.

اما کاروان ذوب آهن شب گذشته در تبریز ماند تا امروز با پرواز مستقیمی به اصفهان بازگردد. پروازی که شاهد اتفاقاتی بود و وحشت همگان را به همراه داشت. گویا در این پرواز به علت جو و هوای نامساعد هواپیما با تکان زیادی همراه شده است.

علی رغم اینکه کاپیتان پرواز در حین راستا اعلام نموده که باد شدید باعث می گردد تا هواپیما تکان داشته باشد اما بالا و پایین شدن های هواپیما وحشت زیادی را در بین افراد به وجود آورده است.

در نهایت نیز هنگام فرود هواپیما بر روی باند فرودگاه اصفهان، تعادل این وسیله حفظ نشده و در همان لحظه ماسک ها اکسیژن برای سرنشینان باز شده است. مسئله ای که وحشت را دو چندان نموده و مسافران را در شوک فرو برده است. بازیکنان و کادر فنی ذوب آهن نیز از این قائده مستثنی نبودند و در نهایت این پرواز با خیر و خوشی به اتمام رسید.

منبع: چمدان

به "وحشت در پرواز تیم ذوب آهن؛ ماسک های اکسیژن باز شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحشت در پرواز تیم ذوب آهن؛ ماسک های اکسیژن باز شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید