ناجا اطلاعات کامل خودروهای لوکس را به سازمان امور مالیاتی داد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: اطلاعات کامل خودروهای لوکس را نیروی انتظامی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار داده است و این سازمان با علم، می تواند درباره مالیات آن هاتصمیم گیری کند.

ناجا اطلاعات کامل خودروهای لوکس را به سازمان امور مالیاتی داد

به گزارش گروه مالی وبلاگ کلشی ها، امیدعلی پارسا در یک گفت وگوی تلویزیونی گفت: سال گذشته 47 دستگاه اجرایی اطلاعات می دادند و امروز بیش از 90 دستگاه به سازمان مالیاتی دیتا می دهند.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی اضافه کرد: دستگاهی نداریم که اطلاعات ندهند جریان دیتا برقرار است اگرچه کیفیت لازم را برخوردار نیست. تمام دستگاه های اجرایی، اطلاعات و دیتاهای مورد احتیاج را بهتر از گذشته در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دادند و این کار موجب شد تا گام نهایی طرح جامع مالیاتی به اجرا در آمد.

معاون وزیر امور مالی و دارایی ادامه داد: اطلاعات کامل خودروهای لوکس یعنی خودروهایی که ارزش روز آنها بیش از یک میلیارد تومان باشد یا به صورت تجمیعی خودروهای یک فرد یا افراد تحت تکفلش بیش از یک میلیارد تومان باشد را نیروی انتظامی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار داده است و این سازمان به راحتی با علم و اطلاع، می تواند درباره مالیات آن ها تصمیم گیری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ناجا اطلاعات کامل خودروهای لوکس را به سازمان امور مالیاتی داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناجا اطلاعات کامل خودروهای لوکس را به سازمان امور مالیاتی داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید