ماجرای چمدان 11 کیلویی هروئین که در راه ترکیه بود

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با کوشش مشترک کارکنان پلیس فرودگاه مهرآباد و امام (ره) باند قاچاقچیان مواد مخدر مکوششی و مقدار 11 کیلوگرم هروئین و 14 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی کشف شد.

ماجرای چمدان 11 کیلویی هروئین که در راه ترکیه بود

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی اضافه کرد: با انجام اقدامات پلیسی چندین ماهه و تمرکز دایره مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه مهرآباد بر فعالیت های یک باند فعال در زمینه ترانزیت مواد مخدر به کشور های خارجی، اطلاعات دقیقی درباره حمل مواد مخدر توسط دو نفر از اعضای این باند به مقصد کشور ترکیه در اختیار پلیس فرودگاه امام (ره) نهاده شد.

وی اضافه کرد: با معین شدن زمان انتقال مواد مخدر، قاچاقچیان به محض ورود به فرودگاه حضرت امام (ره) شناسایی و دستگیر شدند که در بازرسی از بار همراه آنان مقدار 11 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین که به شکل بسیار حرفه ای در دو عدد چمدان جاسازی شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: دو نفر دیگر از اعضای این باند در اسفند ماه سال 99 که قصد انتقال مواد مخدر به کشور ترکیه را داشتند در همان بازه زمانی شناسایی و در فرودگاه حضرت امام (ره) دستگیر شدند که در بازرسی از چمدان های همراه مقدار 14 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی کشف شد.

معصوم بیگی با اشاره به اینکه پرونده در مورد متهمان تشکیل و به همراه مواد مخدر مکشوفه تحویل مراجع قضائی شد، اظهار داشت: اقدامات لازم در مورد شناسایی سایر قاچاقچیان و انهدام کامل باند در دستور کار پلیس فرودگاه پلیس پیشگیری ناجا قرار گرفته است.

منبع: فرارو

به "ماجرای چمدان 11 کیلویی هروئین که در راه ترکیه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای چمدان 11 کیلویی هروئین که در راه ترکیه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید