قلعه نویی: با توجه به اتفاقات اخیر هر بازی برای ما فینال است، در تمام مسابقات دنبال بازی هجومی هستیم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، سرمربی تیم فوتبال گل گهر با اشاره به 3 بر صفر شدن سه بازی تیمش گفت هر بازی برای آنها حکم فینال را دارد.

قلعه نویی: با توجه به اتفاقات اخیر هر بازی برای ما فینال است، در تمام مسابقات دنبال بازی هجومی هستیم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان پیش از دیدار هفته سیزدهم تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: خیلی خوشحالم که در مسجدسلیمان، شهر اولین ها، شهر بامعرفت ها و خوب ها هستم و امیدوارم همه ایران جزو اولین ها باشند. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، اما با توجه به اتفاقاتی که برای ما افتاده (3 بر صفر شدن سه بازی به سود رقبا) هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.

وی اضافه کرد: مقابل تیمی بازی می کنیم که تمام افکارش فوتبال بازی کردن است و فراز کمالوند، یک مربی خوب روی نیمکت آن حضور دارد. امیدوارم شرایط آب و هوایی و کیفیت زمین اجازه دهد که شاهد بازی خوبی باشیم. ما در هر مسابقه دنبال هجومی بازی کردن و سه امتیاز هستیم. ما در تمام بازی ها چه خانگی و چه خارج از خانه، نشان دادیم دنبال پیروزی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: از تک تک بازیکنانم ممنونم. آنها با تمام مشکلاتی که دارند، بیش از اندازه زحمت می کشند و این برای ما مهم است. امیدوارم که در بازی فردا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قلعه نویی: با توجه به اتفاقات اخیر هر بازی برای ما فینال است، در تمام مسابقات دنبال بازی هجومی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: با توجه به اتفاقات اخیر هر بازی برای ما فینال است، در تمام مسابقات دنبال بازی هجومی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید