قسمت سوم مردم معمولی؛ قسمت سوم یا نهم؟ مساله این است...

به گزارش وبلاگ کلشی ها، خبرنگارانـ سومین قسمت از سریال مردم معمولی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامبد جوان روز پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

قسمت سوم مردم معمولی؛ قسمت سوم یا نهم؟ مساله این است...

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

خسرو از ازدواج بردیا و رومینا باخبر شده است و حالا همه اهالی مرکز در تلاشند که مانع کشته شدن بردیا به دست خسرو شوند...

در سورپرایز طلایی سوم دست و پای خسرو را بسته اند و او را در دفتر ایرج زندانی کرده اند. دختر خاله ها هریک به نوعی سعی می کنند خسرو را آرام کنند تا به بردیا حمله نکند و به او آسیب نزند. خود بردیا هم در دفترش پنهان شده و از نعره های خسرو حسابی ترسیده است. گره کور این ماجرا، اما به دست خود رومینا و بردیا باز می گردد. ایرج در صحبت هایش با بردیا از مزایا و شرایط ازدواج و زندگی مشترک می گوید. مزایایی که بردیا هیچ وقت آن ها را در نظرش نداشته است و حتی برایش ناخوشایند هم هست. بردیا نمی تواند هیچ چیز را بیش تر از پول هایش دوست داشته باشد.

رومینا هم وقتی کمی بیش تر فکر می کند، می بیند که نه تن ها بردیا را دوست ندارد، تا حدی از او و رفتارهایش نفرت نیز دارد؛ بنابراین هر دو در یک زمان به هم اعلام می کنند که از ازدواج پشیمان شده اند و ماجرا ختم به خیر می گردد. رومینا به سر کارش بر می گردد و خسرو هم دیگر نمی خواهد پسرخاله اش را به قتل برساند!

قسمت نهم سریال مردم معمولی به یک باره و با تصمیم عوامل این سریال به قسمت سوم تبدیل می گردد! بدین صورت که شش قسمت ابتدایی این سریال به کلی از پلتفرم فیلیمو حذف می گردد و قسمت هفتم این سریال یعنی شروع سه قسمت سورپرایز طلایی به عنوان قسمت اول این سریال ثبت می گردد. در متن بیانیه ای که درباره این تصمیم سازندگان مردم معمولی منتشر شده آمده است: احترام به سلیقه مخاطبان و نگاه تعاملی همواره جز دغدغه های عوامل سازنده سریال مردم معمولی و مدیریت مجموعه فیلیمو بوده و از همین رو تصمیم به تغییرات در این سریال نیز به همین دلیل صورت گرفته است.

احترام به سلیقه مخاطبان عبارت در ظاهر شیکی است که بی کیفیتی شش قسمت ابتدایی را انکار می کند. شش قسمت ابتدایی سریال مردم معمولی بسیار بی کیفیت و دوست نداشتنی بود. در دنیای دیجیتالی وقتی یک چیز در آن منتشر گردد و پا به این دنیا بگذارد، دیگر نمی توان مرگی برایش متصور شد، این هیچ ربطی به سلیقه مخاطبان ندارد و هیچ منتی بر سر آن ها نیست. این شش قسمت شرم آور نمی تواند دست آویز هنرمندان و کاسبانی گردد که ادعای ارتقای سلیقه مخاطب را دارند. ای کاش آن ها به جای این مانور های تبلیغاتی، شکست ایده ها و اشتباهات فاحش شان را می پذیرفتند و در روزگاری که هیچ کس اشتباهش را به راحتی نمی پذیرد، به این وسیله برای خودشان تبلیغات می کردند.

منبع: فرارو

به "قسمت سوم مردم معمولی؛ قسمت سوم یا نهم؟ مساله این است..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قسمت سوم مردم معمولی؛ قسمت سوم یا نهم؟ مساله این است..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید