قحطی گل مهاجمان داخلی، برترین گلزنان لیگ برتر خارجی هستند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، در انتها هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر و در آستانه هفته انتهای نیم فصل نخست این رقابت ها، گادوین منشا مهاجم خارجی و با سابقه فوتبال ایران که این فصل با پیراهن مس رفسنجان در لیگ برتر توپ می زند، با 8 گل در صدر جدول گلزنان برتر این مسابقات واقع شده است.

قحطی گل مهاجمان داخلی، برترین گلزنان لیگ برتر خارجی هستند

منشا که از گلزنان خوب سالهای اخیر فوتبال ایران است، تا به امروز سابقه آقای گلی در این مسابقات را نداشته است و چنین به نظر می رسد در این فصل هم عزم جزمی برای رقابت در این راستا دارد و بی تمایل نیست پس از چند فصل حضور در لیگ برتر ایران، بتواند این عنوان را کسب نماید.

پس از منشا که فعلاً با 8 گل در صدر جدول گلزنان واقع شده است، دو خارجی دیگر به صورت مشترک با 6 گل به تعقیب او می پردازند. شیمبا مهاجم حرفه ای و با تجربه تیم فولاد که وی نیز از سابقه ای نسبتاً طولانی در فوتبال ایران برخوردار است فصل خوبی را با سرخ پوشان اهواز می گذراند و با 6 گل یکی از گلزنان برتر این فصل می باشد. بعلاوه کوین یامگا مدافع آبی پوشان که نخستین فصل حضورش در این تیم را می گذارند نیز با آماری مشابه با شیمبا در تعقیب گادوین منشا است.

این آمار نشان می دهد 3 گلزن برتر فوتبال ایران در نیم فصل بازیکنان خارجی هستند و با اینکه آنها هم آمارهای فوق العاده ای در گلزنی ندارند، اما گوی سبقت را از همه بازیکنان ایرانی ربوده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قحطی گل مهاجمان داخلی، برترین گلزنان لیگ برتر خارجی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قحطی گل مهاجمان داخلی، برترین گلزنان لیگ برتر خارجی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید