صداقت قطعه گم شده استقلال است، ما امکانات اجرای پروتکل های بهداشتی را نداریم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، کاپیتان تیم فوتبال استقلال ضمن تشریح شرایط این تیم در ایام آماده سازی برای از سرگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال، ابراز امیدواری کرد که ادامه لیگ برتر با سلامتی بازیکنان و کادر فنی تیم ها همراه باشد.

صداقت قطعه گم شده استقلال است، ما امکانات اجرای پروتکل های بهداشتی را نداریم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال در خصوص آغاز مسابقات لیگ برتر گفت: تمرینات ما از سر گرفته شده است و مربیان به ما تمرینات منظم داده اند. هنوز کرونا وجود دارد و کسی نمی تواند انکار کند. گفته شده آمار هم بیشتر شده است و سوالی که این جا می ماند، این است که بازیکنان برای خودشان نه اتحادیه ای دارند، نه بیمه ای و نه پشتوانه ای؛ و اگر بازیکنی کرونا گرفت، کدام نهاد او را حمایت خواهد کرد؟! ما دوست داریم بازی ها برگزار شود و می خواهیم سر کار خود بیایم تا مردم سرگرم شوند و فوتبال تیم محبوب خود را ببینند.

او در پاسخ به این سوال که آیا این امکان وجود دارد که شرایط لیگ برتر فوتبال و باشگاه استقلال را با زیرساخت بهداشتی کشورهای خارجی مقایسه کرد؟ گفت: قطعا پروتکل های تعیین شده، خیلی خوب است اما ما امکانات این پروتکل ها را نداریم و ضمانتی در این رابطه وجود ندارد.

غفوری در خصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر، افزود: من دوست دارم بازی ها برگزار شود و امیدوارم کسی به ویروس کرونا مبتلا نشود چون می دانم کسی حمایت نمی شود. من پیشنهاد خاصی ندارم و باید ستاد کرونا و فدراسیون پزشکی در این رابطه صحبت کنند و بازی ها را به بهترین شکل برگزار کنند.

کاپیتان استقلال در خصوص شرایط تیم های لیگ برتر با توجه به شیوع ویروس کرونا، گفت: به نظر من مسئولان باید پاسخگو باشند که این شرایط چطور پیش آمده و این که به این فکر کرده اند که در اهواز چه شرایطی وجود دارد؟ باید شفاف شود که چه اتفاقی قرار است رخ دهد. امیدوارم کسی به این بیماری متبلا نشود.

او درباره شرایط آمادگی استقلال، گفت: یک سری برنامه ها به ما داده شد که بازیکنان با آن ها دوران تعطیلات را گذراندند و شرایط بدی نداشتیم. به نظرم تا آغاز مسابقات شرایط بدی نداریم و امیدوارم که آغاز پرقدرتی داشته باشیم.

غفوری در خصوص مطالبات بازیکنان استقلال هم گفت: ما حدود 50 درصد مطالبات خود را گرفته ایم و با باشگاه تعامل می کنیم. مدیرعامل استقلال تازه به مجموعه اضافه شده است و ما هم کمک می کنیم که او در باشگاه پیروز باشد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال مدعی شد: متاسفانه هیات مدیره هایی که در استقلال بودند، جز دروغ چیزی از آن ها نشنیدیم. آقای خلیل زاده آمد و صحبت کرد و به تعهدات خود عمل نکرد و جلوی چشمان من دروغ گفت. امیدوارم آقای سعادتمند کارش را به نحو احسن انجام دهد و جفایی که در این چند سال به هواداران شده، جبران شود.

غفوری در خصوص مسائلی که درباره کارگزار قبلی باشگاه استقلال با اسماعیل خلیل زاده مطرح است، گفت: من در این خصوص شایعاتی را شنیده ام اما چک برگشتی شرکت آقای خلیل زاده دست من است و روز گذشته آقای خاکساری مصاحبه کرده بود که ما پای قرارداد خود هستیم، که من با دیدن مصاحبه او خنده ام گرفت. آن فرد در مصاحبه تعهد دارد؟ این چه تعهدی است که باید این طور باشد که چک برگشتی شرکت آن دست من باشد؟ می گویند این شرکت منتسب به آقای خلیل زاده است. اما هرچه هست، به نظرم صداقت قطعه گم شده استقلال است و امیدوارم هرکسی که وارد باشگاه می شود، لیاقت حضور در این باشگاه را داشته باشد.

کاپیتان استقلال افزود: وقتی بخش مدیریت ناهماهنگ است، به تیم ضربه خواهد زد و بازیکنان ناامید می شوند. حالا هر چقدر هم بگوییم که تمام تلاش خود را می کنیم اما باید این را بدانیم ترکش های این مساله به ما می خورد. این که هرکس بخواهد خودش را خوب جلوه بدهد، کاری از پیش جلو نمی رود و امیدوارم یک تیم دلسوز پای کار بیاید و به استقلال سر و سامان درست، پرداختی به موقع و نتیجه مطلوب بدهد.

غفوری در خصوص جزئیاتی که در خصوص کارگزار باشگاه استقلال مطرح می شود، گفت: این مسائل مربوط به اسناد رسمی باشگاه است و باید از آن هایی که قرارداد را امضا کرده اند پرسیده شود، باید در این خصوص شفاف سازی کاملی صورت بگیرد.

او در پایان در خصوص فشردگی مسابقات و شرایط جسمی بازیکنان، گفت: به نظر من باید کمیته ای متشکل از کارشناسان و مربیان بدنساز تشکیل شود که نظر بدهند و برای بازی ها یک برنامه ریزی درستی بکنند. ما فصل آینده را هم در پیش داریم و باید بهترین برنامه ممکن مد نظر ما باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صداقت قطعه گم شده استقلال است، ما امکانات اجرای پروتکل های بهداشتی را نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صداقت قطعه گم شده استقلال است، ما امکانات اجرای پروتکل های بهداشتی را نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید