مکاتبه AFC با فدراسیون های عضو برای معرفی استادیوم ها، برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی به صورت رفت وبرگشت

به گزارش وبلاگ کلشی ها، کنفدراسیون فوتبال آسیا در مکاتبه با فدراسیون های حاضر در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، از آنها خواسته نسبت به معرفی استادیوم ها برای میزبانی اقدام نمایند.

مکاتبه AFC با فدراسیون های عضو برای معرفی استادیوم ها، برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی به صورت رفت وبرگشت

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کلشی ها، طبق اعلام الاتحاد الریاضی امارات، کنفدراسیون فوتبال آسیا در مکاتبه با فدراسیون های حاضر در مرحله نهایی رقابت های انتخابی جام جهانی به آنها اعلام نموده نسبت به معرفی استادیوم های خود برای میزبانی از رقابت های این مرحله و بعلاوه استادیوم های بی طرف مورد نظر خود (در شرایط اضطراری) تا پیش از 16 ماه جولای (25 تیرماه) اقدام نمایند.

به گفته بعضی منابع در کنفدراسیون فوتبال آسیا بازی های دو تیم عراق و سوریه در این مسابقات در کشور بی طرف برگزار خواهد شد و شرایط بعضی دیگر از کشورها در زمینه اندازه شیوع بیماری کرونا و تثبیت شرایط این بیماری مورد ارزیابی قرار می گیرد تا در مورد برگزاری مسابقات در این کشورها یا برگزاری بازی ها در زمین بی طرف تا خاتمه ماه ژولای تصمیم گیری گردد.

فیفا در مکاتبه رسمی با فدراسیون های آسیایی اعلام نموده که انتخاب زمین بی طرف در یکی از کشورهای حاضر در گروه قابل پذیرش نخواهد بود.

در همین حال گفته می گردد حاتم غایب رئیس فدراسیون فوتبال سوریه در حال گفت و گو و گفتگو با کشورهای منطقه است تا زمین بی طرف مورد نظر سوریه برای میزبانی از رقابت ها در این مسابقات را انتخاب کند.

با این شرایط تصمیم AFC برگزاری مسابقات به صورت رفت و برگشت خواهد بود و باید دید در نهایت کنفدراسیون فوتبال آسیا چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مکاتبه AFC با فدراسیون های عضو برای معرفی استادیوم ها، برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی به صورت رفت وبرگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مکاتبه AFC با فدراسیون های عضو برای معرفی استادیوم ها، برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی به صورت رفت وبرگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید