زمان اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در قطر تغییر کرد

به گزارش وبلاگ کلشی ها به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به تغییر بازی های لیگ، تاریخ اردوی پرسپولیس در قطر تغییر کرد و سرخ پوشان از 18 تا 30 دی در دوحه قطر اردو خواهند داشت.

زمان اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در قطر تغییر کرد

قرار بود تیم فوتبال پرسپولیس از 18 دی تمرینات خود را در تهران شروع کرده و بعد از برگزاری یک دیدار محبت آمیز در تاریخ 21 دی، در همین تاریخ راهی قطر شده و 3 بهمن به تهران بازگردد.

با توجه به اینکه سازمان لیگ برنامه معوقه لیگ و سایر مسابقات را اعلام کرده برنامه پرسپولیس در اردوی قطر هم تغییر کرد. بر این اساس پرسپولیس 18 دی در تهران تمرین می کند همان شب راهی دوحه می گردد و 30 دی به تهران برمی گردد.

با توجه به تغییر زمان اردوی دوحه و شروع تمرینات، زمان دیدارهای تدارکاتی مد نظر کالدرون در تهران و دوحه نیز تغییر خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس اقدامات لازم را برای هماهنگی ها با کمپ مورد نظر در دوحه انجام داده است. اقدامات مورد نظر برای عقد قرارداد رسمی با این کمپ در حال انجام است. همچنین با توجه به تغییر به وجود آمده زمان رزرو هتل هم تغییراتی خواهد داشت.

کمپ مورد نظر باشگاه پرسپولیس با تغییر زمان اردو موافقت کرده است. ریز برنامه اردو و تمرینات شاگردان کالدرون بزودی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زمان اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در قطر تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در قطر تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید